Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth sluchátka Intezze Evo - po druhém připojení nehrají

Zdravím,

Cca před týdnem jsem si koupil nový mobil Samsung galaxy A52 a k tomu nové bleutooth sluchátka intenzze EVO.
Po základním nastavení mobilu prišel čas na test sluchátek, bez problému jsem je spároval a připojil, hráli krásně a bez problému.
Když jsem sluchátka chtel pouzit o 2 dny pozdeji, tak po připojení k mobilu nehráli.. v prehrávači hudby byla pisnička puštěná, ale nebyla slyšel, ale ani neběžel čas písničky což sem jeste nikdy nevidel, kdyz jsem sel zkusit youtube tak se video prehrávalo ale strane sekaně asi tak 1snimek za sekundu a zvuk zase vůbec nic...
Zkoušel sem odpojit a pripojit sluchatka, resetovat mobil i sluchatka nekolikrát a pořád nic. Po pripojeni sluchatek k jinemu mobilu ale funguji normalne, taktéž jiné sluchátka fungují s mojím mobilem.
Poslední vec co me napadá je tovarni nastaveni mobilu, coz se mi ale moc nechce, proto se ptám nejdřív zde, jrstli by tu byl nekdo, kdo by mi dokazal poradit.

Změna předmětu, původně: Bluetooth sluchátka (host)

Opätovne spárovať slúchadlá s mobilom - bude to trvať dlhšie, možno aj 3-4 minúty - treba byť trpezlivý. Po spárovaní v mobile prejsť do "bluetooth nastavení" a vyhľadať tam tie bluetooth slúchadla a v ich možnostiach zapnúť všetky (tri) možnosti.

Nefunguje, všechny takový možnosti "přepínání, vypínání, různý kombinace" jsem zkoušel na začátku a nepomáhá to...
zkoušel jsem i měnit nějaký typy připojení bleutooth ale nepomáhá vůbec nic..
nejvíc jsem zmatenej že oddělene obě zařízení fungujou jak mají, ale společně fungovali první 2 dny a pak už ne...

Můžeš je zkusit vypnout > odpojit > zrušit párování > vypnout/zapnout BT a znovu spárovat, možná pomůže funkce v nastavení Obnovit Wi-Fi, mobilní sítě a Bluetooth což se resetuje veškerá konektivita.

jinak tady jsem našel postup z manuálu:

Funkce RESET
1) Odeberte „Intezze EVO“ ze seznamu spárovaných zařízení na telefonu.
2) Vyjměte obě sluchátka z pouzdra a vypněte je přidržením dotykových
plošek cca 5 sekund.
3) Přidržením plošek 3 sekundy sluchátka zapněte. Poklepejte obě plošky 4x,
přičemž na čtvrté klepnutí plošky přidržte 5 sekund.
4) Tím dojde k resetu sluchátek. Sluchátka nyní opět zapněte a opakujte
proces párování s telefonem.

Občas se stává, že se sluchátka ucpou ušním mazem, ale pokud hrajou na jiném zařízení, tak v tom problém nebude. Zkoušel si zařízení úplně smazat a znovu spárovat? Kolikrát mi to pomohlo u různých značek bluetooth sluchátek jako Samsung, Lamax nebo Sony.