Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace a publikování balíčků npm na vzdálený server nepodporuje cestu UNC

Rozumí někdo tomu, proč mám problém s cestou pri instalaci npm na vzdálený server

C:\Windows\system32\cmd.exe /D /S /C ""C:\Program Files\nodejs\npm.cmd" install"
'\\phasp13jm2\UICypress'
CMD.EXE was started with the above path as the current directory.
UNC paths are not supported. Defaulting to Windows directory.
npm WARN saveError ENOENT: no such file or directory, open 'C:\Windows\package.json'
npm WARN saveError EPERM: operation not permitted, open 'C:\Windows\package-lock.json.527580596'
npm WARN enoent ENOENT: no such file or directory, open 'C:\Windows\package.json'
npm WARN Windows No description
npm WARN Windows No repository field.
npm WARN Windows No README data
npm WARN Windows No license field.

Celý log:

Starting: Install packages
==============================================================================
Task : npm
Description : Install and publish npm packages, or run an npm command. Supports npmjs.com and authenticated registries like Azure Artifacts.
Version : 1.169.2
Author : Microsoft Corporation
Help : https://docs.microsoft.com/azure/devops/pipelines/tasks/package/npm
==============================================================================
C:\Windows\system32\cmd.exe /D /S /C ""C:\Program Files\nodejs\npm.cmd" --version"
6.14.10
C:\Windows\system32\cmd.exe /D /S /C ""C:\Program Files\nodejs\npm.cmd" config list"
'\\phasp13jm2\UICypress'
; cli configs
CMD.EXE was started with the above path as the current directory.
metrics-registry = "https://registry.npmjs.org/"
UNC paths are not supported. Defaulting to Windows directory.
scope = ""
user-agent = "npm/6.14.10 node/v12.20.1 win32 x64"

; environment configs
userconfig = "C:\\agent\\_work\\5\\npm\\1884.npmrc"

; builtin config undefined
prefix = "C:\\Windows\\ServiceProfiles\\NetworkService\\AppData\\Roaming\\npm"

; node bin location = C:\Program Files\nodejs\node.exe
; cwd = C:\Windows
; HOME = C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService
; "npm config ls -l" to show all defaults.

C:\Windows\system32\cmd.exe /D /S /C ""C:\Program Files\nodejs\npm.cmd" install"
'\\phasp13jm2\UICypress'
CMD.EXE was started with the above path as the current directory.
UNC paths are not supported. Defaulting to Windows directory.
npm WARN saveError ENOENT: no such file or directory, open 'C:\Windows\package.json'
npm WARN saveError EPERM: operation not permitted, open 'C:\Windows\package-lock.json.527580596'
npm WARN enoent ENOENT: no such file or directory, open 'C:\Windows\package.json'
npm WARN Windows No description
npm WARN Windows No repository field.
npm WARN Windows No README data
npm WARN Windows No license field.

Snažím se po vytvoření nového buildu v DevOps, tento vzít a nahrát ho na server, kde mi běží Cypress pro automatické testy. Abych na něm ty testy mohl spustit. Nemáte s tím někdo zkušenosti jak se to dá udělat? Cypress umím, ale pátrám v tom nastavení DevOps, jak to přehrát.

Ano, v DevOps existuje repository do kterého se vytváří nový build. A já potřebuju přes Pipeline, také v DevOps, tento novy build vzít, nahrát na jiný server a následně na dálku z toho DevOps spustit testy. Má to 3 kroky. První je právě Instalace balíků a to je výše zmiňovaný problém. Druhý je samotný test a třetí report.

No to mi právě přijde, že je to kvůli tomuhle: Nechceš náhodou ten "npm install" spustit v adresáři, kam jsi je stáhnul?

No podle toho obrazku to tak nevypadá. Je tam přece napsáno, že pracovní složka, kde je ten package.json je na tom serveru..
Ale zase tomu tak moc nerozumím.