Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpětné odkazy pro web

Dobrý den,

rád bych se zeptal a zároveň poptal, spravuji a optimalizuji web pro XXXXX a YYYYY, potřeboval bych v rámci SEO a tzv. zpětných odkazů zveřejnit článek, popřípadě odkaz na stránky v rámci nějaké spolupráce. Nevíte o něčem?

Chci tak tímto zvýšit organický dosah na těchto stránkach.

Můžete mi jakkoliv pomoc?
Děkuji

Není nutné dávat konkrétní odkazy a dělat si skrytou reklamu. (host)

Smutné ako so robíte srandu a pri tom sami neviete že to napísal správne, a ten význam je jasne definovaný, citujem:

Organický dosah alebo organic reach – počet unikátnych užívateľov, ktorým bol zobrazený obsah.

Až si začnete robiť srandu z používateľa, najskôr si overte či ten termín je skutočne tak blbý ako si myslíte.

Ja viem, zeby som sa mal hanbit, ale ja ked vidim SEO napis musim sa smiat proste.
A organicky dosah ma odrovnal uplne...u mna je organicky zivy a ze nasi SEO magovia vymysleli chujovinu ako je organic reach ma teda nenapadlo.
Ale ok predaj dazdovej vody musi pokracovat dalej.

Organický odkaz je opak placeného odkazu. Když něco googlíš, tak máš nahoře třeba tři odkazy tzv. placené (to jsou reklamy, lidé si zaplatili, aby se jejich stránky zobrazovaly výš), pod tím deset tzv. organických a pod tím ještě třeba dva placené. Organický odkaz znamená, že to způsobují běžní uživatelé svým googlením, protože když na něco klikneš, tak dáš Googlu najevo, že je to dobrý odkaz a měl by ho ukázat vysoko. Zřejmě proto název organický – získaný běžným, „živým“ používáním internetu. Kdežto za ten placený musí někdo zaplatit.

Já myslel, že děláš tvorbu www stránek na zakázku. Tak jak to, že to neznáš?

Kdysi se tu s někým hádal a při té příležitosti tu vypisoval svůj životopis. Měl tam uvedeno, že se zabývá (resp. zabýval dříve) skoro veškerou ajťáckou prací, programováním, síťařinou, opravami hardwaru, dokonce tam měl i instalaci průmyslových kamer, což většinou dělají specializované firmy. Ale už je to pár let, co jsem to četl, možná si to trochu pletu.

A má to i na svých stránkách (http://www.n4all.sk/), sedmá odrážka: „Tvorba webových prezentácií

A mám za to, že jednou tu odpovídal na dotaz, že když teda dělá tvorbu www, proč ty jeho stránky vypadají tak hrozně, a říkal, že je nechtěl mít vůbec, protože má stejně práce až nad hlavu a novou ani nebere, ale udělal si je, aby si zákazníci mohli z domova dohledat kontakt, ale nemá čas je stylovat. Ale to si možná pletu, možná to psal někdo jiný. Ale na těch stránkách, jak vidíš, to má.

Najdeš si firmu, se kterou chceš spolupracovat, a ozveš se jim. Jsou asi tři možnosti: buď si za ten článek zaplatíš (ten článek ti vydají dejme tomu na iDnes), nebo se s někým domluvíš, že si odkazy vyměníte navzájem (třeba máš autoopravnu a někdo jiný autobazar, takže si uděláte vzájemně reklamu), nebo se ozveš přímo nějakému markeťákovi a ten už se o to postará, udělá ti odkaz třeba na tisícovce webů a klidně ti ty články i napíše.

Nemáš uvedeno, jakou firmu máš, v jakém oboru podnikáš, v jakém regionu, takže jenom takto obecně, konkrétně o ničem nevíme.

Souhlas až na tu část Triky SEO firiem a ako im nenaletieť > Všeobecná optimalizácia. Protože co já mám zkušenost, tak většinu stránek vytváří idioti. Takže je potřeba si zaplatit SEO firmu, která opraví ty chyby, kterých se dopustil tvůrce stránek, a potom ještě druhou SEO firmu, která opraví ty chyby, kterých se dopustila ta první SEO firma.