Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpětné odkazy pro web

Dobrý den,

rád bych se zeptal a zároveň poptal, spravuji a optimalizuji web pro XXXXX a YYYYY, potřeboval bych v rámci SEO a tzv. zpětných odkazů zveřejnit článek, popřípadě odkaz na stránky v rámci nějaké spolupráce. Nevíte o něčem?

Chci tak tímto zvýšit organický dosah na těchto stránkach.

Můžete mi jakkoliv pomoc?
Děkuji

Není nutné dávat konkrétní odkazy a dělat si skrytou reklamu. (host)

Souhlas až na tu část Triky SEO firiem a ako im nenaletieť > Všeobecná optimalizácia. Protože co já mám zkušenost, tak většinu stránek vytváří idioti. Takže je potřeba si zaplatit SEO firmu, která opraví ty chyby, kterých se dopustil tvůrce stránek, a potom ještě druhou SEO firmu, která opraví ty chyby, kterých se dopustila ta první SEO firma.