Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení pc s tv

Zdravím. Nedaří se mi propojit pc s tv abych mohl sdílet a sledovat videa s notebooku na tv. Zkoušel jsem to přes bluetooth, přes wifi a pořád nic. Pc je s tv spárovaný, blut připojeno, wifi jw stwjná. Přitom s telefonu nebo na hifi systém propojení s tv funguje normálně. Poradíte nějaký způsob? Děkuji.

Slozku s multimedia co mam v PC, jsem jen klikl pravym tlacitkem mysi → sdilet, dezaktivoval jsem heslo (uzivatel quest). Jinak pouzivam vyse zmineny PLEX server Luciferem.
V TV znacky TCL s Android TV staci kliknout na "Media player" (vychozi Realtek) → "Shared deviced" → zde by by jsi mel tve PC videt v nabidce v pripade ze sdilis UpNP/DLNA.
Nic jsem pro toto zakladni sdileni instalovat nemusel, ani v PC, ani v TV.

Pripojení k síti i kdyz je Wi-fi na 5GHz rychlejsí doporučil pouzit LAN (kabel).

Tv má android. Ale nejspíš bude problém v tom, že mě to na ntb nenabízí více obrazovek. Ale to je zas jen když je to propojené přes kabely, ne? V tv v centru médií se mi jen nabídne pouze možnost prohlížení a sdílení obsahu, ale nejde nic. Přitom tv i PC je připojena ke stejné WiFi Nevím. Zkusim ještě nějakou tu aplikaci.

Na Realteku (CPU tve TV) dobre funguje prehravac NOVA PLAYER : https://play.google.com/store/apps/details?id=org.courville.nova&hl=en&gl=US
Az ho nainstalujes do te TCL, dole v te aplikaci NOVA PLAYER mas slozku "sitove soubory", mel by si tam videt sve PC, tak na to klikni a otevre se ti obsah te slozky co sdilis na tom notebooku.
Jestli tam mas treba filmy tak zvol ktery chces spustit a tod vse.

NOVA PLAYER je dobry i v tom, ze ma "funkci plakatova zed", tim oskenuje obsah slozky (treba tech filmu) a vytvori ti automaticky mediateku, stahne metadata (informace o tech filmech) .

[nova-reproductor.jpg.webp]

Nastaveni sdileni :
(je to hned prvni video co jsem nasel, navod uz si zvladnes najit urcite sam ;)