Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 250 problém

Zdravím
Mám delší dobu tento NT a poslední dobou když si pustím video youtube ne uložené v něm tak se mě to trhá a zvuk taky se trhá a taky mi nefunguje wifi adaptér musím připojit na router přes síťový kabel co to může být ? díky

Ještě jsem zapomněl dodat ten notebook mě prodala za 1000 kč moje investice byla SSD 120 GB moje známá poškozený poškodila ho tak když mi ukazovala novou garsonku přes skype tak vytrhla drátovou myš s kusem USB konektoru následek byl HDD kaput mám tam SSD 120 GB pochopitelně s HDD šel k ledu OS Win 8.1 mám tam WIN 7díky

Ahoj. Ja mám 12-ročný HP 620 s procesorom Inter Celeron T3000. Donedávna som mal tiež problém pozerať videá na YT (jakž takž to išlo, keď som ich nepozeral fullscreen).

Vymenil som 5400 ot. disk za SSD a prepastoval som procesor. Investícia cca 70 Eur.

Pri pozeraní YT mi procesor beží pri fullscreen okolo 75% (v okne okolo 50%), teploty do 60°C (kontrolujem to cez HWInfo), videá sú pozerateľné už aj na fullscreen, zvuk netrhá. S wifi adaptérom nepomôžem, tam problém nemám.

když to hledáš z jiné verze windows, nemusí ti hp automaticky nabídnout správný odkaz. oni to píšou, ale lidi třeba neumí číst:

Nenašli jsme žádné ovladače pro váš produkt.
Zkuste váš operační systém zvolit ručně

"Ovladač adaptéru bezdrátové sítě LAN MediaTek (Ralink) 802.11 b/g/n" : https://ftp.ext.hp.com/pub/softpaq/sp71501-72000/sp71525.exe
po rozzipování archívu je vidět, že má ovladače i pro w7.

ale jestli se instalace základního ovladače pro desku klasicky po domácku vůbec nekonala, bude problém s nefunkčním ovládáním karty spíš tam.