Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zrušit svůj uzamčený účet na Facebooku

můj účet na FB se stal hlásnou troubou komerčních nabídek a militantních názorů cizích osob a institucí a administrace můj účet uzamkla. Avšak jen vůči mne. Asi proto, abych tomu všemu nemohl bránit mazáním příspěvků, které můj okruh přátel a známých nezajímají. Jakýkoliv můj přístup na stránku je znemožněn, přitom dostávám každý den oznámení poštou o nebývalých aktivitách. To vše je pak jistě spojováno s mým jménem, jako nositelem účtu. Jak ho mám případně zrušit? Jakýkoliv pokus mne odkazuje na zprávu, že byl můj účet uzamčen. Sám nemám zájem do ničeho se zaplést, podobně jako každý z mého okruhu blízkých a známých, kdo na mé stránce komunikujeme,hlavně o zahradničení, nebo vaření a pod. Mne již bylo 91 let a podobného věku jsou i jiní diskutujicí na této stránce.

Uzamčení účtu mi bylo oznámeno tímto textem, pevně usazeným v takové poloze, aby nebylo možné dohledat v něm případné pokyny pro další postup:

váš účet jsme uzamkli
Na vašem účtu jsme zaznamenali neobvyklou aktivitu. Může to znamenat, že někdo váš účet použil bez vašeho vědomí.
Účet byl uzamčen duben 24, 2022
Abychom vás ochránili, není váš profil viditelný pro lidi na Facebooku a vy svůj účet nemůžete používat.

Př pokusech použití Nápovědy jsem automaticky přesměrován na toto Oznámení a tak kolem dokola.

Facebooku jsem použil vícekrát i pro přihlašování do různých webových stránek a domén namísto zakládání nových účtů a tím jsem i tam všude zablokován.
Prosím o radu, jak dosáhnout odemčení mého účtu, anebo jeho zrušení. Předem moc děkuji.

Uzamčení účtu mi bylo oznámeno tímto textem, pevně usazeným v takové poloze, aby nebylo možné dohledat v něm případné pokyny pro další postup:

je to sice k ničemu, ale normální prohlížeč jako firefox má možnost "zobrazení stránky - bez stylu" (uvidíš rozbitý text, ale odkazy spíš nebudou funkční)

Facebooku jsem použil vícekrát i pro přihlašování do různých webových stránek a domén namísto zakládání nových účtů a tím jsem i tam všude zablokován.

začínáš chápat, jak debilní nápad byl svěřit svou totožnost jediné už od začátku pofiderní firmě.
kdyby ti nebylo 91 let, napsal bych, že účet u lživého facebooku může mít jen blb.

facebookem a jeho uživateli pohrdám. tím pádem ho neznám a nemůžu napsat nějaký funkční návod, co s tím.
jistě jde založit nový účet, nevím jestli jde s tím starým "spřátelit" a tak tam dostávat příspěvky vysvětlující konec bývalého účtu.

v normální řešení nedoufej, američani jsou primitivové, nehodlají řešit jimi způsobené a jim vzdálené problémy v češtině, na burze jim to nezvýší kurz facebooku.

FB nepoužívám, takže do toho nějak podrobně nevidím. Nicméně aspoň orientačně:

Tvůj FB účet někdo zneužil, to se stává (byl asi špatně zabezpečen nebos udělal nějakou chybu). Následkem toho byl uzamčen, tedy je nepřístupný nejen pro tebe, ale prostě "zmizel" z webu, takže by měly vymizet i oznámení o nekalých aktivitách. A není třeba ho rušit, už se vlastně stalo.

O ten FB účet jsi asi definitivně přišel. Pokud jde o přihlášení na dalších "webech", záleží na tom, zda tam byly nějaké "záložní" způsoby přihlášení a zdas je použil. Pokud nemáš nějaké "záložní kódy", přišels o to asi taky. Můžeš se tam ale přihlásit s jinou identitou (e-mailem apod.), neměl bys snad být nijak blokován.

Kedysi platilo: Ak nie si na FB - tak nie si to TY. Dnes platí: Ak si na FB - tak nie si to TY.
Normálne uvažujúci človek nezverí svoj život, svoje aktivity, svoje súkromie nejakej sociálnej sieti, ktorá nedokáže jeho súkromie ochrániť, ale naopak - jeho samotného od toho odstaví, ale iným povolí sa v tom hrabať. Aj bez FB, Twitteru, Instagramu a iných blbostí sa totiž dá žiť.

Nemám Twitter, nemám Instagram, nemám Facebook.
Jen se tak každý den procházím po ulicích a vykládám neznámým lidem, co jsem měl k snídani a obědu a jak mi to jde doma nebo v práci a ukazuji jim k tomu všechny fotky.
Už mám tři sledující: jednoho psychiatra a dva policisty.:-D