Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcni BT v notebooku

Hezky den vsem.
Rodice maj notebook HP ProBook 4540s a poridili si BT reproduktor pro poslech mluveneho slova. Zkousel jsem na notebooku sparovat BT s reproduktorem,ale nenajde ho.. Dokonce nenajde zadne BT zarizeni,ani mobil,TV,nic.. Zkousel jsem preinstalovat ovladace,ale nepomohlo.
Jak prosim Vas zjistim,jestli tam to BT fakt je a jestli funguje?
Predem dekuji za odpoved.

adaptery bt4.2 jsou levnejsi.
udivuje ale "nekompatibilita" mezi bt4 a 4.2, to jsem jeste nevidel.
protoze me nenapada, co by mohlo zabudovanemu bt branit ve funkci (nejaka hp utilitita, ale proc?), nakonec bych asi za nejaky usb adapter vyhodil prachy.