Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv s aplikaci disney plus

Dobrý den prosím Vás sháním pro děti do pokoje tv tak aby tam šla aplikace disney plus.chtel jsem původně Samsung ale ten to neumožňuje a prý aktualizace to nevyřeší mi řekli na těch.podpore. chtěl jsem se zeptat jakou značku by jste mi doporučili dekuji

Ovšem dostupnost raspberry je dost bídná (nejsou nikde skladem). Jinak to taky považuju za dobré řešení, mám takto zaměstnané dvě, jedno je u televize místo stb (má televizní kartu T2) plus síťový přehrávač, druhé u jiné jenom jako síťový přehrávač. Když vezmu, kupoval jsem to původně původně na experimenty jako výkonnější "arduino" a nedostal jsem se k tomu, zato už dvě skončily takto. Může za to hlavně ten analogový TV výstup, díky kterému jsem vyřešil připojení k televizi jen normálním kabelem (byť jeho sehnání taky neni tak jednoduché, hlavně proto, že výrobci neuvádí zapojení kabelu a já mám tak ve sbírce několik se špatným zapojením).
Děti si s tím poradí, ale rodičům to musíme naservírovat, aby to byla televize a ne počítač, to zařídí KODI.

Raspberry na streaming sluzby nema vyznam, to radeji kup zakladni verzi Amazon Fire Stick 4K ktery podporuje jak Disney tak Netflix, Primevideo etc v 4K + HDR10/HDR10+ a Dolby Vision na neco takoveho muzes na Raspeberry zapomenout.
AMAZON FIRESTICK 4K , jen ho zapojis do portu HDMI a napajeni do USB tod vse.

KD-43X89J neni spatna, ale za "43" palcovou TV je cena pomera vysoka za kterou uz jde poridit zakladni "48" model A1 OLED od LG.

sencor je odpad. nic slozitejsiho nez varne konvice by nemeli delat.

lg v minulosti pouzival hnusny webos nebo jak tomu rikali, misto aby rozumne dopilovali android, vzdyt na mobilech meli slusnou nastavbu.
a co s vyrobcem, ktery kazdou chvili konci support sveho vyrobku.

...skor som myslel kvalitu obrazu, zvuku a tak, o to primarne ide pri pozerani TV
...aplikace disney plus

pán se primárně ptá na něco jako smart tv, ty odpovídáš na něco, co se zdá tobě. takže podruhé, sencor přenechme bezdomovcům a konvicím na vodu.

u chytrotv nikdo nezaručí funkčnost i do budoucna, samozřejmě podporovaný android jakousi nadějí je.
bezpečnějším řešením je ten externí tv box, netrhá to člověku tolik peněženku ho vyhodit.

aha, dole vidím, že už něco vzal. tím není co řešit.

Vážený pane,
každý svou nějakou značku. Ty Vaše dvě jsou opravdu topové - Philips má obrazovky od LG kdyby Vás to zajímalo sony už není to co býval da se srovnat se snecorem takže Vám přeji dobrou koupi a šel bych, být Vámi cestou phillips ať máte aspoň dobrou obrazovku od LG když už nic jiného. Phillips měl zůstat u Hi-fi to jim vcelku šlo.
Samsung tam máte v pravdu to je značka která má politiky kurvítka ve všem a po záruce pápálálá kup si nové. A LG bude asi nejhorší protože je TOP 1 výrobce televizí, TOP 1 obrazovky atd. Takže říct o jedničce ve výrově a inovaci televizí je značí že od Vás bych si určitě nechal poradit co se televizí týče :-D ... Ne že bych vysazený na LG, ale když televizi tak jedině LG, mám doma už 4 LG a nejstarší z roku 2013 3D QHD a dodnes funguje jako nová a nemá problém naprosto s ničím, jen neumí jedinou věc a to je Disney+, což bych řekl je problém právě Disney+ a ne LG jelikož updaty jsou pořád (jak píšete že podpora není tak je i po deseti letech každej rok minimálně 2x) i na tuto tv a Netflix, Amazon atd. vše mám jen disney se nechce pro tak stará zařízení dělat softík.
Měl sem samsungy, mel sem sony, phillips, ale na LG nemá žádná a navíc ovladač jak pádlo :-D neznám, Magic ovladač malej prcek umí všechno ovládání jak na PC s mouse kam se hrabou ostatní značky.
A hnusnej webOS jak pro koho, nejde tak ani o krásu jako o funkčnost a pochopitelnout pro všechny věkové kategorie což má LG dokonalé a proč všude srát android? Android ať zůstane v mobilech a tabletech kam patří a bude to pecka. To je jako by jste řekla že Jablečnej systém dáme do všeho, Jablečná telka, Jablený šporák, Jablečná lednicka a ze všeho se pak pokakáme bo to Jablíčko je nakouslé a stojí za prd už jen v těch telefonech s politikou levné součástky do předražených těžítek. ( pro srovnání viz. testy Jabko 13 PRO MAX za 40něco tisíc na 60% standardního výkonu sundá jednoduché Realme GT 2 PRO za 15tisíc a v režimu boost přejede Jabko 2,2krát) Ale to už je úskok vedle tématu jen aby jste pochopil co jste tady vyzvracel za nesmysl.

Nebo ještě jednodušeji dejme dieslový motor do elektrické tesly ... PECKA

panebože to je blábol. všechna přirovnání kulhají a tady jsou jich 2 odstavce, jen žvásty o ničem.
když tazatel potřebuje zachovat funkčnost aplikací do budoucna, potřebuje podporovaný systém, ne mrtvý.
mrtvým je webos s podporou jediné firmy, proto nemáte podporu disney+.
podporovaný je android, hnusnější než webos není, nějakou dobu tu díky zázemí ještě bude, takže není problém pro něj vyvíjet aplikace. ano, vím že nechápete.
když se vám android nelíbí, chcete tam snad windows? doma všichni zdrávi?
vám opravdu neplánuju radit nic, lidi se smajíky a velkými bukvami hážu rovnou do koše "trotl z facebooku".

Za mě je WebOS jediný použitelný OS v TV. Je jednoduchý, přehledný. Android funguje v STB, ale do TV bych jej nechtěl, na ovládání je to něco strašlivého. WebOS má taky své mušky, ale obecně mi přijde jako ten nejlepší a nejrychlejší.

BTW, Disney+ na WebOS mám. :-) Takže s tou podporou to není až tak tragické, dokonce je podpora i pro věci jako O2TV, a to je co říct, protože pro AndroidTV oficiálně není.

Ovšem nemá smysl se hádat, každý si vybere podle svého gusta, a to je IMHO to podstatné.

No, za mě je WebOS jediný nepoužitelný OS v TV (z těch hlavních), je to fakt děsná srágora. A to vidím i malinko kolegovi pod pokličku - do vývoje pro něj vs. vývoj pro Android nebo Tizen. Jo a zrovna třeba Disney+ je nejhůř funkční právě na WebOS (problémy s navigací v menu), na Tizenu i Androidu naprosto v pohodě. (doma mám Tizen i Android TV, dcera má LG s WebOS)

Ovšem nemá smysl se hádat, každý si vybere podle svého gusta, a to je IMHO to podstatné. ;-)

Disney plus aplikace by mela byt dostupna pro TV se systemem Android, Tizen i WebOS, takze televize s Androidem (preferoval bych Sony), nebo Samsung s Tizenem, nebo LG s WebOS. Osobne nemam LG moc rad = sam bych vybiral mezi Sony a Samsung. Pripadne i Philips nebo TCL pokud s Androidem. Vyber dle rozpoctu a naroku, lze mit TV za 8.000 i za 80.000Kc.