Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost složky

Zdravím
Na Notebooku mám SSD 120 GB který mám rozdělený na dva logické C,D na C je systém postupem času je na C čím dál miň místa jak přijít na příčinu zmenšování prostoru? systém WIN7 rady abych si přeinstaloval systém nic neřeší nerad bych ztratil android studio a tak. díky

Díky za tvůj názor nevím jak ty ale já mám ten můj život z kur*** když se narodíš s diagnozou DMO buď rád že nemáš tu smůlu ty. Ten program jsem použil portable, mám soubor pagefyle.sys 3.89 GB ,google mi řekl že je to stránkovací soubor a že nahrazuje operační paměť když je jí nedostatek to uznávám mám jí jen 4 GB .díky

Ještě myšlenka k realizaci. :i:
Je hezké a uřímné mít v uživatelském profilu napsáno "Vážím si všech odpovědí", ale v kontextu omezení a ne/schopností to nic nenaznačuje ani nevysvětluje. Zde došlo ke zveřejnění podstatné informace, která je dost osobní a citlivá. Co si tu informaci napsat do profilu? Smysl má dát tak lidem šanci to vzít na vědomí (časem noví lidé tyto příspěvky neneleznou a nebudou je číst). Předejde se tím zbytečným nepříjemnostem. Rádcům to dá šanci se obrnit trpělivostí a udržet si ochotu se dotazy zabývat. :i:

Jinak za mě opravdu platí výše uvedené vyjádření... https://pc.poradna.net/questions/3143285-velikost-slozky#r3143328

Delenie fyzicky jedného disku na viacero virtuálnych(C/D/E...) nenesie prakticky žiadne výhody a to obzvlášť v prípade 120GB a menej. Systém sa časom rozširuje napríklad aktualizáciou alebo novým SW takže voľného miesta pochopiteľne ubúda. Ak nechceš vymeniť disk za vyššiu kapacitu alebo pridať ďalší disk a nechceš ani preinštalovať na iný OS tak skrátka uvoľni miesto kde sa dá. Odinštaluj to čo nepotrebuješ. Nezasahuj ale v žiadnom prípade do súborov systému.