Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost složky

Zdravím
Na Notebooku mám SSD 120 GB který mám rozdělený na dva logické C,D na C je systém postupem času je na C čím dál miň místa jak přijít na příčinu zmenšování prostoru? systém WIN7 rady abych si přeinstaloval systém nic neřeší nerad bych ztratil android studio a tak. díky

Delenie fyzicky jedného disku na viacero virtuálnych(C/D/E...) nenesie prakticky žiadne výhody a to obzvlášť v prípade 120GB a menej. Systém sa časom rozširuje napríklad aktualizáciou alebo novým SW takže voľného miesta pochopiteľne ubúda. Ak nechceš vymeniť disk za vyššiu kapacitu alebo pridať ďalší disk a nechceš ani preinštalovať na iný OS tak skrátka uvoľni miesto kde sa dá. Odinštaluj to čo nepotrebuješ. Nezasahuj ale v žiadnom prípade do súborov systému.