Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Škrábanec

Zdravím, na externím monitoru se mi objevil škrábanec a nejsem si vědom toho jak se tam dostal. Neřešil už někdy někdo jak se ho zbavit, či jestli to vubec jde?

Na monitoru se nemůže zničeno nic objevit škrábanec nebo to tam někdo udělal nebo se jedna o jakou špínu na monitoru to lze vyčistit speciálním přípravkem na monitory nebo bych zkusil projet nehtem přes ten škrábanec a mněl by si slyšet cvakaní na monitoru.

Moc rád čtu vaše říspěvky. Mám takový skromný dotaz. Vy jste rodilý mluvčí? narozen v ČR? Trvale žijící v ČR?
Chci vás navrhnout do výběrového řízení místo mluvčího soudruha Ovčáčka. Spěchá to, tak rychle, než ta hradní prezidentská lůza půjde do (_!_) ...

Možná je příčinou UFO.
Průběžnou zpovědí zákazníků jsem zjistil, že nejčastnější příčinou je neopatrná manipulace s kabeláží přímo před displejem. Často se to stává úderem kovového rohu USB konektoru. Taková myš, ta se umí zahryznout do měkkého plastu...