Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zvětšit písmo došlé pošty v Outlooku Win10, Office 12

po skvělých radách na moji předchozí otázku si dovoluji obtěžovat znovu. Marně jsem se pokoušel zvětšit milimetr malé texty doručené pošty, až jsem na to rezignoval. Používám na to "lupu", anebo kopíruji texty do stránky ve wordu a tam si písmo zvětším. Takové krkolomné procedury jsou nejen že dnes již trapné, ale ztěžují vyřizování nákupů přes Internet, na které jsem odkázán. Předem děkuji.

Prosím, rádo se stalo.

To zvětšovací okno lupy lze velikostně nastavit taháním myší za okraje hran okna.

Pak, když je program spuštěný, tak v dolní liště Windows kliknu pravým myšítkem na ikonku lupy a v menu nastavím jako ZAPNUTO = s fajkou:
Enabled (náhled lupy se průběžně mění s pohybem kurzoru myši)
Show cursor (zobrazuje kurzor v lupě)
Smoothen Display (to vyhladí písmena, aby při zvětšení nebyla zubatá)
Stay in system tray (program zůstane indikovaný v dolní systémové liště)
Run on startup (po zapnutí PC a spuštění Windows se automaticky stustí program)

Zvětšení jsem nastavil na Zoom level - Magnify 2x

Testoval jsem to a dobře to funguje tak, že program požadovaný ke zvětšení se umístí do pravé poloviny monitoru pomocí
Přichycení oken
klávesy Windows + šipka doleva = přichytí aktivní okno na levou část obrazovky
klávesy Windows + šipka doprava = přichytí aktivní okno na pravou část obrazovky
klávesy Windows + šipka dolů = minimalizuje aktivní okno do hlavní lišty
klávesy Windows + šipka nahoru = maximalizuje aktivní okno
https://support.microsoft.com/cs-cz/windows/p%C5%99ichycen%C3%AD-oken-885a9b1e-a983-a3b1-16cd-c531795e6241

Pak si do levé poloviny monitoru nastavím okno lupy.