Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bricknuté PS3?

Ahoj, poprosím o radu a pomoc, s problémem který už přes týden trčí pořád na stejném bodě a já už si nevím rady.
Dopředu - snad to můžu postnout zde, ikdyž tu kategorie "konzole" není, dopředu sorry a díky za nesmazání
- budu doufat že nebudu vykopnut kvůli nálepce warez, jelikož to s tím trochu souvisí, ale PS3 už jsou druhou generaci mrtvé.. tak... snad.. :-)
- opravdu jsem řešení na internetu (po týdnu googlení !) nedokázal najít

Dostali se mi do ruk od kamaráda PS3 Slim CECH - 3004B s tím jestli můžu provést jailbreak, protože jeho fyzcké hry jsou dodrápané a mechanika už taky zlobí. Verze softwaru byla bohužel ta poslední 4.89 a navíc tam je "Demonstration mod".
Zkoušel jsem zkrátka postupovat dle návodů tak, abych tam jailbreak dostal, nedařilo se. Někde jsem pak narazil na radu, o formát hdd v pc, jenže po tomto kroku PS3 už nejde vůbec rozjet.
Po za zapnutí se zobrazí text, že systém nemohl být správně načten a mám možnost spustit instalaci z flashdisku. Tady je první problém - ať jsem se pokoušel měnit flashky, stahovat poslední verzi ofiko i neofiko zdroj pořád ta stejná hláška "The data is corrupted (8002F2E4)

Pokud se dostanu de recovery jakákoli možnost z nabídky končí hláškou "A serious error has occured (8001002B)" A nebo The system storage cannot be accesed. Zkoušel jsem i jiný hdd a stejný problém.

Hmmm.
Z jaké třídy základní školy přichází dotaz? Čěština byla alespoň za 3?

Přeložím to do češtiny pro ostatní.

Správné chronologické pořadí je:

Příčina
1) neofiko =neoficiálně
2) warez = jsem kradl

Následek
3) ofiko = oficiálně
4) do ruk = obdržel jsem obsílku do vlastních rukou s výzvou k nástupu do vězení
5) jailbreak = už přemýšlím nad útěkem z vězení
6) de recovery = přestože je cílem náprava delikventa

Nonstop týden googlení evidentně způsobuje deformaci osobnosti.

Sorry! Musel jsem, protože nelegálnosti zde nejsou podporovány.

Problém bych viděl v tom "formátu HDD na PC" - PS zřejmě vidí, že disk není prázdný, a proto odmítne na něj instalovat OS.
Jako první bych tedy zkusil disk kompletně smazat, a tím nemyslím nějaké formátování, ale opravdu fyzický výmaz, např. DBAN, Minitool partittion wizard, nebo Gparted distro, případně utilita od výrobce disku apod., tedy tool, který opravdu smaže všechny sektory nulama, nevytvoří MBR/GPT záznam a už vůbec neudělá žádný oddíl s jakýmkoli systémem.

najprv treba upgradovať na upravený firmware 4.88OFW zo stránky psxhax.com,oficiálny sony firmware 4.89 zablokuje konzolu pre akýkolvek jailbreak a podobné pokusy o neoficiálne vylepšenia,to už vo svojej dobe spravil firmware vyšší ako 4......