Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně reagující bezdrátová klávesnice - řešení?

Dobrý den,

Už několik dnů řeším problém se špatně reagující bezdrátovou klávesnici. Konkrétně je to Yenkee YKM 2005

Při psaní se některé znaky píšou opožděně a opakovaně. Bohužel, momentálně nemám možnost to vyzkoušet na jiném zařízení. Avšak, klávesnice na laptopu funguje a mám ještě s PS/2, která funguje taky.

Na druhou stranu, už jsem měl několik problémů, které nevypadaly, že souvisí s OS (např. nefunkční USB nebo dvojklik na myši) a přesto to vyřešila až částečná obnova.

Avšak, je to i tento případ? Jak jsem řekl, nemám momentálně možnost to vyzkoušet na jiném zařízení. Jenže, na rozdíl od předešlých problémů, neděje se to trvale.

Prosím o radu,

Děkuji

dost to žral nějaký msedgewebview2.exe ... očividně to s tím souvisí.

Nemyslim si, ze by to melo souviset, pokud se to nestava pokazde. Dokonce bych rekl, ze proces jadra prohlizece Edge bude mit rozhodne mensi pravdepodobnost, ze zpusobuje tento problem nez Wise Game Booster. ;-)