Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start notebooku

Zdravím
Mám notebook HP 250 G 2? je starší mám v něm ssd disk 120 GB, nepravidelně ale přesto se stává při zapnutí NT až po chvíli najede systém WIN7 ne okamžitě, display je po tu dobu bez jakéhokoliv změny čili černý ,kontrolka práce disku nevykazuje žádnou aktivitu, co s tím může být ? díky

Mám špatnou paměď, tak se radši ptám.
Byl ten HP 250 G2 už předmětem dotazu zde položeného a zde řešený pro podivné HW nebo SW chování?

Případně by bylo od tazatele dobré sem vložit odkazy na vlákna...

Došlo k nepochopení.
Ten jeho notebook není nový.
Naznačoval jsem, že když Víťa získal nový notebook, tak ho začal týrat.
Najednou tomu nešel zvuk, pak zase wi-fi atd. Prostě samá náhlá závada. Tipuju, že se v historii dotazů zde položených jedná stále o stejný notebook.

Tak tedy je to notebook který si moje známá koupila nový po nějakém čase mě na něm chtěla ukázat novou svoji garsonku pomocí skype ale je ženská tak udělala tohle vytáhla s usb myš i z kouskem konektoru USB :-) tím poslala HDD disk tuším že tam byl 500 GB do křemíkového nebe.Já jsem si to odkoupil za jistou částku s tím že si nechám spravit správně nechám protože mimo jiné nemám možnost získat nějaký systém.Má investice byla koupení SSD disku.Už mu hapruje spíš nefunguje Wifi musím to řešit adaptérem WiFI edimax do USB konektoru.Ten notebook má asi 5 let nejmíň to musím z konzultovat s dotyčnou díky

wifi aby fungovalo potřebuje výhled na síť. nemůže to být pidiadaptér bez antény, utopený uvnitř konektoru.
(systém se dá získat třeba na aukru za stovku)
dotyčné oznam, že jí zazálohuješ data na externí disk, vyčti product key a nainstaluj nový systém na ssd. ovladače snad instalovat umíš, nechodíš sem první rok.
do staré jebky by se hodilo z bazaru doplnit ramku na dvojnásobek: typ ti řekne cpu-z.

Tady se zase řešila G3... už z toho chytám pupínky.
To se jedná o stejné PC nebo je to nějaká komunitně rozbíjecí G-mánie?
https://pc.poradna.net/questions/3011574-vypadani-wifi-adapteru

Ten plastový notebook se nějak znelíbil, že je tak týrán?

Co třeba zkusit spustit Lubuntu z flashdisku a PC s ním otestovat?
Případně obnovit operační systém z bitové zálohy?
Kdo zálohuje, ten data má a kdo nezálohuje, ten data nemá.

Tak co jsem napsal před 1 měsícem o tom mém proklatém notebooku HP 250 G2 že mi se nedařilo ani spustit bios jen mě blikala kontrolka na klávesnici caps lock tak už je zas fit trvalo to sice přes jeden měsíc, přestal mi blbnout i WiFi adaptér i sekání videí , známý mě to opravil.