Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webex odpojování

Zdar,

znáte platformu Webex?

Známý to používá na výuku a přibližně po hodině mu to napíše disconnect a všichni žáci se odpojí a musí to celé spouštět znovu.

Hodina v tomto případě trvá hodinu a půl, takže je to problém.

Síť se neodpojí, internet běží ok, takže na nějakém síťovém prvku by to být nemělo. Prostě na výpadky internetu mu to tam netrpí. Co s tím?

To mě nenapadlo se zeptat, ale říkal, že to dříve (před létem) nedělalo. Nevíš, jestli to třeba v poslední době neměnili? To by celou situaci vysvětlovalo. Respektive, pokud nic neměnili v podmínkách, tak by bylo zřejmé, že má placenou verzi a teda spíš nějaký problém než jeho blbost.

povícero platforem bylo placených / omezených, ale po začátku corony zjistili, že by si je uživatelé nemohli dovolit nebo jsou původní omezení příliš uživatelsky nepřátelské. tak po dobu trvání mexického piva všichni podmínky uvolnili.
teď po zabití netopýra se poskytovatelé vrací do původního režimu.

používáme teams, je to klasické nenažrané korporátní zmrdstvo.
školy to nepoužívají, protože jako cokoliv od m$ to vyžaduje výkonnější hw a cena taky nebude pro neziskové organizace (školy) lidová.