Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webex odpojování

Zdar,

znáte platformu Webex?

Známý to používá na výuku a přibližně po hodině mu to napíše disconnect a všichni žáci se odpojí a musí to celé spouštět znovu.

Hodina v tomto případě trvá hodinu a půl, takže je to problém.

Síť se neodpojí, internet běží ok, takže na nějakém síťovém prvku by to být nemělo. Prostě na výpadky internetu mu to tam netrpí. Co s tím?

To mě nenapadlo se zeptat, ale říkal, že to dříve (před létem) nedělalo. Nevíš, jestli to třeba v poslední době neměnili? To by celou situaci vysvětlovalo. Respektive, pokud nic neměnili v podmínkách, tak by bylo zřejmé, že má placenou verzi a teda spíš nějaký problém než jeho blbost.