Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolační jádro vypnuto, nekompatibilní ovladače

Zdravím, dnes ráno, my windows defender ukázal že mi nefunguje, neboli spíše že mám vyplé Izolační jádro, když ho chci zapnout nejde to, kvůli nekompatibilním ovladačům, ovšem chápu že mám ty ovladače aktualizovat, ale jak, popřípadě kde?
Dám sem snímek obrazovky s nekompatibilníma ovladačema.

Děkuji předem za odpověd.

Stejný problém po instalaci Windows 11. Ovladače klávesnice nejsou aktuální a proto nejde zapnout izolaci jádra.
Odpojil jsem klávesnici, odinstaloval a smazal co se dalo, restartoval. A přesto mi to pořád vypisuje stejně Gaming keyboard GKS16Fltr.sys
Je to pozůstatek ovladače klávesnice a prostě se toho nedá zbavit. Samozřejmě si budu tím pádem pořídit novou klávesnici pro win11.
Neví někdo jak najít a vymazat nadobro ten soubor GKS16Fltr.sys.

Položku GKS16Fltr.sys se mi podařilo smazat z umístění system32/drivers, a to v nouzovém režimu.
Nicméně zbyl ještě soubor se stejným názvem umístěný system32/DriverStore/FileRepository/gks16fltr.inf_amd64_bb70747e500364cc/
A odtud nejde snazat ani v nouzovém režimu, ani jako správce.
Pořád píše " pokud chcete tento soubor měnit, obraťte se na dvaceti místné číslo, aby vám byla přidělena oprávnění".
U účtu mám napsáno správce, mažu to jako správce, a prostě to pořád nejde.
Není nějaká aplikace která smaže cokoliv?