Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stahování v odlišných rychlostích

Zdravím, často aktualizuji hry na Steamu a všímám si že normálně to stahuje v rychlosti 2,2 mb/s a když nějakou hru aktualizuji jiný den tak je to zase 1,2 mb/s, po nějaké době to je zase 2,2 mb/s . nic jiného to není, pokaždé buď 2,2 nebo 1,2. a můj dotaz je, jak spravit aby to stahovalo pouze v té největší rychlosti? předem říkám že žádný omezovač zaplý nemám. Díky

Dobrá. Představ si, že dostáváš jeden bit za, dejme tomu, 3600 sekund, tedy za hodinu. Dostáváš nějakou informaci, ale rychlostí, která podle tebe neexistuje, přesto ale nějakou informaci nějakou ne-rychlostí dostáváš. A představ si, že jako jednotka času by nebyla zvolena sekunda, ale, dejme tomu, čas odpovídající mikrosekundě. To by potom ani neexistovala rychlost např. starého telefonního modemu.
Pochop to už konečně: Počet bitů je skutečně diskrétní veličina, jak tvrdíš, ale rychlost přenosu diskrétní veličinou není a může nabývat různých velikostí, i takových, které zdánlivě odkazují na zlomek bitu. Zkus si to představit tak, že onen tebou odmítaný milibit/sec=1bit/(1000xsec)=10-3 x bit/sec. A deset na mínus třetí ze zkracuje jako mili.