Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc z market place

Caute vsichni, chci si kupovat herni pc z market place, se zárukou a + ten pan ma firmu, živnost e-shop atd takze se nebojím, + bych se prijel na pc podívat, ale cjci se prosim zeptat zda mi rozjede Rocket league,Fivem na uplne nejmenší detaily.

Pc: ssd 480gb,hdd 1tb,gtx 1050ti,i5 4440,8GB ram

Cena pc: 8500kč.

Podle specifikací to pojede i teď, ale více RAM není na škodu. Bylo by dobré ještě napsat, jaká je tam deska a kolik modulů je nainstalovaných a jakých.

pán už tam udává poloviční kapacity disků než předtím, u ssd to opět vypadá na kingston.
bedna evolveo - to je skoro lepší mít ty komponenty jen volně pověšené na zdi.

když někdo nemá na zbytečné výdaje, pak za "herní" považuje grafiku, dobrou tak pro 10leté děti.
v bazarech máš grafiky gtx1060/6g za ~3.000, tak se sebou nenech vyjebávat.
https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1060-6GB-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti/3639vs3649

kdyby to šlo nacpat do repasovaného krámu ... https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1341762-dell-optiplex-3040-mt.html
ale repasované pc mají neznámý zdroj, nepočítají s přídavnou grafikou, nejsou pro takové rozšíření výhodné, musel bys předem zjistit co je v tom za zdroj.

lepší je zeptat se místního pc-garážníka, za kolik by takový pc s gtx1060 seskládal.

Co na ten dotaz odpověděl prodávající?
Text mobilu evidentně snese i lákavé kecy. Prostě žvástání, lákání, jen aby prodal...

Ať připraví a zašle písemnou kupní smlouvu, kterou bude garantovat požadované a slibované.
Bez smlouvy nic nekupovat. Ono vůbec není jisté, kdo a co s tím spáchal... tak proto!