Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrát myš a klávesnice Locgitech se seká

Zdravím, měl bych prosbu. Mám bezdrát myš Logitech MX Master 3, a klávesnici MX Keys. Klávesnice se mi pořád odpojuje od PC, zkoušel jsem připojení přes usb Logitech unifying receiver, poté i přes Bluetooth. V obou případech signál vypadává. Myš mám přes Logitech unifying receiver, seká se pohyb na obrazovce.
Zkoušel jsem odebrat a přidat, i pomocí unifying software, od Logitechu, změnit klíče zařízení. Unifying software má docela problém najít zařízení nově. Vždy najde až po hodně pokusech, naposledy mi klávesnici nenašel už vůbec. Byl jsem na chatu přes tři hodiny s podporou Logitechu a nepodařilo se odstranit problém.
Mohl by mi prosím poradit někdo, co bych mohl ještě vyzkoušet, zkontrolovat...... Ovladače mám aktualizované .
Myš i klávesnici jsem připojil také k notebooku, a tam to funguje jak má.
Intel Core i9-9900K
MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC (MS-7B17)
NVIDIA GeForce RTX 2070
64 gb DDR4 SDRAM
Windows 10
Děkuji

zkusil jsem a pořád stejně, před tím než jsem aktualizoval pár ovladačů, tak aspoň Unifying přijímač fungoval, a dalo se myš a klávesnici připojit, nyní se po vsunutí nainstaluje a zobrazí se v nabídce Bluetooth ale píše že Ovladač není k dipozici. Logi options nevidí ani jedno, s podivem funguje myš i klávesnice, ale seká se to...už fakt nevím :-(

Hm. Že to funguje s notebookem sem přehlíd. Ale stejnej problém sem řešil se svým novým setem od Logitechu. Druhý den při používání docházelo k zasekávání jak myši, tak klávesnice. Následoval nákup prodlužky USB a velké podložky pod myš. Situace se zlepšila, nikoliv vyřešila.
Další den došlo na výměnu baterií a byl klid.
Původní baterie z klávesnice slouží v budíku a z myši ve svítilně. ::)

ta deska má prý vlastní wifi/bt modul: nemáš to ve správci zařízení omylem povolené?
https://www.msi.com/Motherboard/MPG-Z390-GAMING-EDGE-AC/Specification

před tím než jsem aktualizoval pár ovladačů, tak aspoň Unifying přijímač fungoval

ani se nechci ptát, jestli jsi to aktualizoval tímto svinstvem:

Driverbooster mám, aktualizováno vše, až na jednu položku Řadiče paměťových zařízení, aktualizace tohoto mi zneviditelní disk D (SSD)

pořiď si zatím drátovou myš - do nové instalace.
v nové čisté instalaci ovladačů přímo od výrobce možná bude třeba intelí shit: "Intel Rapid Storage Technology"
https://www.msi.com/Motherboard/MPG-Z390-GAMING-EDGE-AC/support#driver