Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce oken plochy až 100% využití - problém

Ahoj všem,

mám problém se správcem okne plochy (dwm.exe).
Odebírá mi to někdy až 100% GPU, je to kolísavé a po několika možných řešení problémů se obracím sem.

Jde o to, že jakmile začnu stříhat videa v Adobe premiere nebo dělat efekty v After effects, vždycky mi to zamrzne při větším využití a počítač musím natvrdo restartovat.

Co jsem zkusil za řešení?

1. Aktualizovat všechny možné ovladače pomocí driver booster, graficky přes gforce experience samozřejmostí.
2. Změnu priority z "vysoká" na "normal"
3. Hledání řešení problému přes msdt.exe -id devicediagnostic
4. Nastavení vizuálních efektů pro nejlepší výkon
5. Nainstaloval jsem malwarebytes pro hledání malwaru
6. Vypnul jsem po spuštění všechen nepotřebný software

Zatím mi nic nepomohlo.
V příloze posílám screeny.

Moc děkuji za případnou pomoc.

Driver touster je problém na ktorý už upozornili aj iný. Netuším čo tam ten SW nainštaloval prípadne či tam nemáš od nich aj nejaký darček. GPU ovládač sťahuj zo stránok výrobcu čipu a nie výrobcu chladiča. https://www.nvidia.com/en-gb/geforce/drivers/ musíš si tam naklikať ručne a stiahnuť najnovšiu. Ak je problém môžeš skúsiť prejsť na staršiu verziu. Predpokladám že ostatné ovládače sú správne. Neviem čo všetko od iobitu v systéme máš prípadne iných podobných vylepšovákov. Najrýchlejšie sa z problémov dostaneš preinštalovaním OS pretože tie ich programy sú neľútostné a už to dohromady nedáš.