Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka bez bločku

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či náhodou niekto neviem, či mám nárok na záruku, keď nemám bloček. Ale na notebooku v aplikácii my asus mám koniec záruky do 10/2023. Ďakujem za odpovede.

A ty prečo dávaš príklady na kúpu cez internet, keď hľadá bloček. Ten dostaneš v kamennej predajni, vedia ? Myš bol príklad. Je to tovar ako každý iný s 2 ročnou zárukou. Poserú bol tiež príklad. Možno sa len potrhajú.
Jo ešte jeden príklad: dnes nám pani zo Starej Ľubovne poslala odstúpenie od zmluvy na podprsenku (Nesedí veľkosť). Číslo faktúry nám nedá, lebo pri tovare žiadna pribalená nebola , z čísla na sáčku to nevie vyčítať a posiela to na našu adresu a pozdravuje. Má to celé malú chybku - predávame výhradne výpočtovú techniku. Ale ak príde z dôverihodnou osobou, ktorá dosvedčí, že to kúpila u nás (priklad Don Corleone), bez všetkého vymeníme.