Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slovník AJ-CZ bez nutnosti mazat slovo před novym hledáním

Zdravim, hraju nějaký PC hry a používám google slovník(translator). Ten ale vyžaduje po každym hledání fráze-slova slovo smazat, abych moh psát nový.
Ptám se, jestli není nějaký třeba i offline slovník ke stažení, který umožňuje "napsat slovo - zobrazí se překlady" a rovnou pak novým napsáním slova udělat další hledání, bez nutnosti toho mazání původního slova. Nevim, jestli nechci moc, hehech, nebo to nějak nadefinovat, aby to třeba po pár sekundách "jakoby automaticky vybralo původní slovo" a místo aby novým zadáním se navázalo na předchozí hledání, tak se původní slovo-fráze přepsala..

Snad je to pochopitelné.
Když jsou to dvě slova ve větě, tak je to docela dost mazání, tak mě to moc neba. Díky.

jinak pochopitelně je to aj-cz .

používám google slovník(translator). Ten ale vyžaduje po každym hledání fráze-slova slovo smazat, abych moh psát nový.

V mojom prípade Google prekladač nevyžaduje po každom hľadaní fráze - slova túto frázu, alebo slovo zmazať. Jednoducho píšem slová jedno za druhým a prekladač prekladá. Ak tam mám 100 slov, tak to urobí 100 prekladov zadaných slov. Keď pripíšem 101 slovo (frázu) preklad sa iba pridá k predchádzajúcim.