Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her na WIN11

Zdravím, setkal se tady někdo s problémem, že po přechodu na WIN11 se mu sekají hry, které nevyžadujou nějak extra výkonný hardware, dokonce i na nízkých detailech? Po vrácení zpět na WIN10 zas běží úplně v pohodě. Nechápu kde je zakopaný pes.

Po přechodu na Win11 se doinstalovali akorát aktualizace, které nabídlo Windows Update + jsem aktualizoval ovladače GK přes web AMD + directx + visual c++....nakonec jsem musel dát volbu návrat zpět na WIN10. Jen co naběhl a zapl jsem hru, zase běžela jak víno.

Sám sis ověřil kvalitu ovladačů z windowsupdate. Jedna z prvních věcí, kterou na všech počítačích dělám je to, že tuhle fičuru natvrdo zakazuju. Ovladače se stahují od výrobce, přímo pro svůj model. Nad rámec dotazu: a nikdy by mě nenapadlo použít (ještě větší nesmysl) nVidia Experience.

Je to jen můj soukromý názor, dle mnohých hloupý, ale nikdy jsem problém s ovladači neměl.