Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade nebo nový

Zdravím,
jelikož se v pc moc nevyznám, zvládám ho jenom ovládat, tak bych chtěl poprosit moudřejší o radu. Vyplatí se tato sestava nějak upgradnout - případně jak..., nebo by bylo lepší koupit rovnou nový? Pc je používán skoro každý den na práci, střihy videí a hraní her (někdy i se streamem, který se nicméně trochu trhá v opačném případě hra "neodpovídá" :-D)
Děkuji případně všem

Horší značka zdrojů snad neexistuje. Kdyby sis to spletl se značkou EVGA, bylo by to super. Jestli je tam fakt zdroj Evolveo, tak klobouk dolů, že Ti to ještě funguje. Když ten PC chceš ale vylepšit, tak krom nové grafiky budeš muset koupit i normální zdroj. Nepíšeš rozpočet, tak nejde moc poradit. Jen obecně. Kup nový a kvalitní zdroj a lepší grafiku. Jinak procesor a RAM jsou v pohodě, to bych nechal jak to máš.

Za mě nový PC, koncipovaný tak, aby zvládnul to, co ten starý nedovede (podle toho, co nezvládá), budete mít PC dva a můžete mezi ně zátěž rozdělit. Ten starý přece nemusíte vyhazovat, můžete ho dál používat k tomu, co zvládá.
Ale to záleží právě i na rozpočtu.