Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit prohlížeč Firefox-prosím radu

dobrý den,tak nejenom že jsem již ztracena data nezachranil ,ale dnes mně již ani nejde zpustit prohlížeč Mozilla Firefox.Mám tam uložené všechny přístupy hesla prostě vše.Dokázal by mně někdo poradit prosím?Již jsem zkoušel i přeinstalovat ale pořad to háže stejnou hlášku "Profil aplikace Firefox nelze nahrát. Pravděpodobně chybí nebo je nedostupný." Postupoval jsem tydy dle nápovědy a zmáčknu win + R a napíšu do řádku firefox -p.A dále viz tabulky.prostě mě to dále nepustí.děkuji predem za každou radu...

Pokračování tohoto příběhu: https://pc.poradna.net/questions/3164784-ztracene-vsechny-slozky-na-plose-i-v-pocitaci-prosim-radu (touchwood)

dobrý den,chtěl bych Vám v první řadě všem poděkovat ,že se tomuto vláknu věnujete.nyní třeba již ani nelze otevřít fotografie ,které jsem přes Recuvu obnovil.Píše to nyní balíček nelze zaregistrovat.

Ale zpět k tomu FF .
IQ37-to jsem zkoušel prejmenovat i vytvořit nový.Napíše to zase chybu a nikam mě to nepustí.

nyní třeba již ani nelze otevřít fotografie ,které jsem přes Recuvu obnovil.

psal jsem pomalu a jasně: obnovit na jiný disk.
stalo se? mají ty fotky příponu .jpg? a nebudeme se teď učit základy ovládání windows "jak v průzkumníku zapnout zobrazení přípon".

spusť si příkazový řádek: cmd.exe, nebo win+r: cmd
možná to rovnou zobrazí název tvého účtu c:\users\matysekkk, nebo tam zadej příkaz:

set u  [enter]

vypsalo to username=jméno, nebo je tam "temp"?

k tomu nekorektnímu chování disku, protože obsah disku už nejspíš více zničit nejde:
- spusť crystaldiskinfo. je disk ok? nepíše žluté nebo červené varování?
- ve vlastnostech c: zvol nástroje -> kontrola disku
- ten cmd.exe "spustit jako admoš", v něm příkaz:

sfc /scannow

a ať běží...

jednak ten profil uživatele s koncovými .000 bude něco po pádu windows a opravě profilu ... v původním profilu c:\users\mates\... mohl být starý profil firefoxu ještě se všemi hesly, cestu a soubory ti tu několikrát psali,
druhak jsi nebyl schopný si to okno "crystaldiskinfo" zvětšit myšem, ať vidíš celý výpis. tipuju když id:05 má 80(hex) chyb, že ty dole skryté c5,c6 taky nebudou nulové = ten disk je na vyhození.

ideální příležitost koupit ssd disk normální značky.
starý disk s poškozeným souborovým systémem na něj (po předchozí kontrole disku) naklonovat, nebo by bylo lepší systém nainstalovat znovu.

a tomu sousedovi, co žádnou z těchto chyb neobjevil a jen ti na poškozený disk instaloval další sw, už nikdy nic nenos.