Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstránenie konta google

Zdravím poradnu, chcel by som zmeniť účet google na iný gmail účet v mobile. Nastavil som druhú adresu gmail a tú prvú (pôvodnú) by som chcel odstrániť, predtým sa ma to opýta že "Odstránením konta sa odstránia všetky jeho správy, kontakty a ďalšie údaje zo zariadenia. Pokračovať?", no teraz neviem ako je to myslené? Ktoré správy a kontakty sa odstránia? Sú tým myslené emaily ktoré sú v schránke toho Gmail účtu? Alebo ktoré kontakty sú tým myslené, tie ktoré som si uložil do mobilu alebo len tie ktoré sú v gmaili?

Prosím poradte mi ďakujem.

V názve chceš odstrániť v texte v prvej vete píšeš že zmeniť. Neviem čo chceš... Prihlásený môžeš byť na viacerých adresách súčasne a rovnako môžeš mať teda v Androide viacero google používateľských kont. Odhlásiť znamená len odhlásiť. Nič sa nemaže. Synchro kontakty sa pravdepodobne zmažú tak ako znie v upozornení. Ak ich máš samostatne na SIM karte tak ostanú tam. Google má viacero úrovní odstránenia konta. Môžeš odstrániť absolútne celý účet google alebo ponúkajú voľbu odstránenia konkrétnej služby.

Nebudeš rušit účet, ale můžeš jej odebrat.
Zrušením účtu bys zrušil vše, co je v něm uloženo - maily, kontakty, zálohy, fotky...
Odebráním účtu nic nemažeš, ale některé věco nebudou v telefonu dostupné, pokud účet nepřidáš jako další do gmailu. Pak budeš mít zpět maily, kontakty, ...
Některé věci ale nebudou přístupné vůbec - fotky na cloudu (na ty se dostaneš normálně v prohlížeči), zálohy telefonu...