Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Totální zarznutí windows

Zdravím mám problém,když zapnu Pc ,vlezu na jakýkoliv účet tak najede jen plocha s obrázkem ale nevidím lištu,hodiny,ikony no nic a to je i po vypnutí Pc a u všech účtů no vůbec nevím s tím poraďte.A ještě něco bratr předtím měl zapnutej Map editor kterej nepodařeně ukončil a le nevím jak to pomůže.

co tam mám hledat když tam je jenom příkazovej řádek

To určitě tak není. Restart, tisknout f8. Chvilku bude trvat, než se objeví nabídka možných startů počítače a pak vybrat "Stav nouze" a odentrovat. Naběhnou Windows v nouzovém režimu - neběží většina služeb, grafika půjde v mizerným rozlišení, ale zobrazí se plocha i s lištou.
Ale nabíhá to pomaleji, než normální start. Pokud plocha nenaběhne, dá se říct, že problém přetrvává i ve stavu nouze...

nikdo ho nevytvořil ale přesto je

Nemyslíš, že si trochu protiřečíš?

Ani ses neobtěžoval sdělit, jakej máš systém, jen jsem vydedukoval, že se jedná o Windows, takže předpokládám, že se jedná o Windows XP. Jestli máš Vistu, tak jsi to měl říct rovnou. Kdybys četl toto, tak by se možná chytil nějakej další vůl v zoufalé snaze ti poradit. Asi nikdo jinej tady nemá věšteckou křišťálovou kouli.

Ale já ti od začátku radil NOUZOVÝ REŽIM, nikoliv Konzoli pro zotavení.
Takže vyndej to instalační CD z mechaniky, restartni PC a po zobrazení POST výpisu BIOSu zuřivě mačkej klávesu F8. Vyjede ti nabídka na různé módy spuštění systému, vyber NOUZOVÝ REŽIM, nech ho najet (trvá to trochu dýl) a pak nám dej vědět, jestli najel, nebo ne.
Já tady celou dobu melu o voze a ty o koze. Máš rovnou přiznat, že nevíš, co po tobě chceme. Navíc ti postup radil už předemnou Zarniwúp: http://pc.poradna.net/question/view/279999-totalni- zarznuti-windows#re-280022

Pokud je funkční nouzový režim, tak to znamená, že systém je v pořádku, HW je pravděpodobně v pořádku.

Co nebude v pořádku: ovladače (v nouzáku se spouští pouze generický)
Jakýkoliv rezidentní program a spouštějící se po startu
Pokud blbne pouze jeden uživ. profil, tak poškozený profil, jestli všechny bude na vině něco z "local machine".

V tom případě hledej vinu v ovladačích a rezidentech:

firewal - ven
antivir - ven
program na změnu motivu plochy - ven
ovladač graf. karty - ven
ovladač zvuk. karty - ven
----
Snaž se takto oholit PC až na systém, když dokáže v nouzáku najet, tak mu vytvoř takový podmínky aby najel i v norm. startu.