Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po upgrade Grafické karty nejde CSGO

Ahoj mám problém odešla mi grafika do křemíkového nebe a vyměnil jsem ji za novou samo sebou jsem odinstaloval ovladače staré a dle instrukce nainstaloval nové bohužel když zapnu CSGO je to jediná hra co si jednou za tyden na hodku zahraju tak odehraju jeden zápas a druhý se buď nenačte nebo se načte až za 20min a to už je zas po zápase a jede jinej. nevím co stím už jsem přeinstaloval csgo ale furt nic tak to moc nechápu :-( mám přeinstalovat celý systím ?? moc se mi do toho nechce popravdě jinak mám Windows 10 home CPU: AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 3.60 GHz GPU: AMD RX 6600 od MSI a 16GB ram byla to má jediná neřest.

Zajímavé podle mě
1) může být blbá grafika
2) je softwarem bios+čipset+ovladač -nahrát nové
3) stalo se něco jiného třeba nedoléhá chladič cpu, netočí se na něm větřák a podobně
4) je to windows

Pokud tu grafiku nemáš možnost zkusit jinde tak podle bodu 2)
Bych zkontroloval a nahrál nový bios. V biosu je část agesa, ta je provázaná s grafickou kartou a ovladači.

upgradnul bych ovladače čipsetu https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450
po restartu pak možná znovu ovladač grafiky
https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-6000-series/amd-radeon-6600-series/amd-radeon-rx-6600

Řekl bych, že tohle je vodítko správným směrem, u starších desek je vážně potřeba koukat na aktualizace BIOSu i jen při výměně grafické karty, já jsem do svý i7-4790K mohl narvat 4070ku taky jenom po aktualizaci BIOSu; na druhou stranu jsem se na to připravil předem a BIOS aktualizoval ještě před výměnou karty.