Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 11 offline účet OOBE\BYPASSNRO

Nazdar, má niekto skúsenosť s použitím príkazu OOBE\BYPASSNRO na obídenie nutnosti online účtu pre W11? Skúšal som ale nefunguje. Bol som v inštalácii v časti kde sa vyžaduje pripojenie na internet. Sieťový kábel nezapojený. Stlačil som SHIFT+F10 a presne som zadal príkaz(lomítko som zadal správne). Mám na tom HW aktivovaný W10 PRO a inštaloval som USBčkom cez MediaCreationTool z oficiálnych stránok.

Zkoušel jsem to (Win 11 22H2 a edice Pro) a normálně to funguje, něco musíš dělat blbě.
Pokud ti to z nějakého záhadného důvodu nefunguje, tak nainstaluj edici Enterprise, v té se dá vytvořit lokální účet i bez OOBE\BYPASSNRO a po nainstalování Win 11 Enterprise změň na edici Pro klíčem, klidně generickým.

Ventoy znám a vím jak se používá, ale nepoužívám ho pravidelně.
Co jsem se teď díval na web Ventoy, tak BYPASSNRO byl do Ventoy přidán až v poslední verzi před 13 dny:
https://www.ventoy.net/en/doc_news.html
2022/12/24 --- 1.0.86 release
"Add VTOY_WIN11_BYPASS_NRO option in global control plugin to bypass online account requirement when intall Windows 11."
Takto to vypadá, že před 14 dny to obcházení požadavku online účtu u Windows 11 22H2 Pro Ventoy ještě neměl .-)
(první revize finálního buildu Win 11 22H2 je dostupná od 11. května 2022, oficiálně Win 11 22H2 vyšel 20. září 2022)