Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dvojitý text tisku na jedné stránce z wordu

Dobrý den
Vícestránkový text ve Wordu se při prohlížení na monitoru zobrazuje správně, ale při tisku se dvě stránky vytisknou přes sebe na jedné stránce. Ostatní stránky v témže dokumentu se vytisknou správně. Jedná se o jediný dokument z mnoha, vše ostatní je v pořádku. Jak toto odstranit?

V náhledu tisku je to v pořádku
používám Windows 10 ale v tom letitém dokumentu se to stávalo i v XP, W7
Tiskárna je Epson L 210, ale i na předchozích tiskárnách Canon se to v tom jediném dokumentu stávalo také
Převést do PDF a posléze vytisknout jsem to nezkoušel z důvodu, že uvnitř dokumentu každý rok text podle potřeby v některých částech upravuji, mažu to co již není aktuální a přidávám co aktuální je.
verze Wordu je ze sady Office 2003 profesionál

No v desítkách neni problém vytisknout do pdf. Samozřejmě aktuální verzi.

Dále by se dalo vyzkoušet, co s tím udělá libre office, mnohdy je kompatibilnější než word sám se sebou.

V tom dokumentu bede nějaká blbost, zvlášť jestli se to stává léta na různých tiskárnách, na systému by to snad nemělo tak záležet (důležitější je verze wordu).

Pokud je to v náhledu dobře, zkusil bych někde zaškrtnout volbu tisknout jako bitmapu, to pomáhalo buggy při vykreslování na tiskárnu odstranit, používal jsem to hodně ve wordu 97 kde se rozsypávaly na některých tiskárnách rovnice a takové věci, ale nevím, jestli 2003 tuhle volbu mají (rovnice jsou obvykle v pohodě a rozsypané vektorové obrázky řeším jejich převodem na bitmapu před tiskem).

Už jsem vyzkoušel kde co, ale jsem přesvědčen, že chyba se stala v tom jednom dokumentu, ale nevím proč a co stím. Konkrétně se jedná o vytvořený dokument s velikostí písma 8 přesně nastavený tak, aby se dal tisknout oboustraně jako dvoulist do plánovacího kalendáře. Na jeden list 15x17,5 vytisknu přesně z každé strany 2 stránky textu, které přeložím a všiju do prostřed plánovacího kalendáře, takže je to kompaktní jako by byl vytvořen již tak z výroby.
Připadá mi to, že třeba v minulosti došlo ke skrytí textu, třeba náhodnou klávesovou zkratkou (pokud ta možnost je) a já jsem na to "prázdné" místo napsal nový text, protože tam nic vidět nebylo. Myslím, že se to stalo již před 20 lety, kdy jsem tento dokument vytvořil a který každý rok aktualizuji podle potřeby i když i při aktualizaci musím být kvůli posouvání textu opatrný.
Tato chyba v náhledu wordu není viditelná, ale když jsem kopii inkriminované stránky převedl do PDF tam v náhledu je ta chyba zobrazena. Ve wordu text překrývající stránky se vůbec nezobrazí