Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci SP3 hlásí Nalezen nový hardware - High Definition Audio

Dorý večer,před nedávnem jsem přeinstalovávál Windows xp a dnes se mi zaktualizoval na servis pack3 a stím mi vyskakuje z lišty "Nalezen nový hardware" naskočí tabulka na nainstalování atd ale nic nakonec se ukáže že to nebylo nainstalováno a že to asi nebude fungovat správně,ale zvuk běží v pořádku.Když jsem chtěl aktualizovat zvukový ovladač přímo ze správce zařízení tak to vůbec nešlo,zkoušel jsem ho i přeinstalovat ale taky bez výsledně.Neví tady někdo kde se dají sahnout potřebný věci k tomu?Je to Realtek 6ti kanál čip ALC655.Dík za váš čas

Změna předmětu, původně: High Definitinon Audio
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

ovladače na realtek www.realtek.com.tw lokální zdroj download.php
předtím je vhodné odinstalovat stávající ovladač přes přidat /ubrat programy a restartovat. staré ovladače z cdček doporučuji nepoužívat

pokud by to bylo nepomohlo tak je to nejspíš videokartou (která má v sobě taky kodek) tak ovladače jsou na http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=x p/radeonxip-xp (pokud ta karta není v provedení agp)
odinstalovat v přidat ubrat a stáhnout
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com /gamesite/8-10_xp32_dd_69561.exe
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com /gamesite/8-10_xp32-64_ccc_lang3_69563.exe
a
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com /gamesite/8-10_xp32-64_wdm_69563.exe
bezpečnější je instalovat postupně pokaždé s restarem ale někdy na to peču.

Jelikož ALC655 není HD audio, ale AC97, tak si myslím, že problém se bude týkat grafiky. Ale přece jen bys sem mohl hodit typ své základní desky.

pre high definition audio treba doinštalovať kb888111 do wxp[nahrádza staršiu verziu KB835xxx],je to microsoft uaa bus driver for high definition audio ver.2-pozor wxp sp1 a wxp sp2 majú svoje verzie tohto updatu,takže je potebné si stiahnuť správnu verziu a inštalovať najlepšie tesne pred inštaláciou ovládača pre zvukovú kartu ako prvé,inak aktivácia a inštalácia high definition audio driveru pre zvukovú kartu zlyhá,tento update je teba pre všetky zvukové karty s podporou high definition audio,aj pre integrované v ati HD2xxx/3xxx a vyšších graf.čipoch