Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s tapetou Windows 10

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Změnil jsem si v PC (Windows 10) tapetu. Po chvilce jsem si jí změnil na jinou, ale do 1 minuty se mi sama změní zas na tu předchozí, i když nastavím jakoukoliv, tak se mi vždy do minuty změní na tu jednu samou. Nejde s tím nic udělat, pořád se ta jedna vrací zpátky. Nevím co s tím, dokáže mi někdo poradit co s tím? Děkuji moc za odpovědi.

Tak jsem to vyřešil. Tak dlouho jsem hledal kde může být ta tapeta uložená až jsem ji našel, byla ve skryté složce C:\ProgramData\Asus\AsusOledShifter - smazal jsem jí a je vše ok. Děkuji všem za pomoc.