Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s tapetou Windows 10

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Změnil jsem si v PC (Windows 10) tapetu. Po chvilce jsem si jí změnil na jinou, ale do 1 minuty se mi sama změní zas na tu předchozí, i když nastavím jakoukoliv, tak se mi vždy do minuty změní na tu jednu samou. Nejde s tím nic udělat, pořád se ta jedna vrací zpátky. Nevím co s tím, dokáže mi někdo poradit co s tím? Děkuji moc za odpovědi.

Když se podíváš do té cesty, je tam nějaký soubor s tím wallpaperem, nebo něco, co by tak mohlo vypadat?
Když to smažeš, objeví se to tam za minutu znova se stejným jménem? Pokud ano, co když dáš najít to jméno po všech discích a adresářích a uživatelech a tak a všude to smažeš a pak počítač vypneš (nejen uspíš, nejlíp finálně vytáhnout ze zásuvky) dřív, než se to tam zase objeví? A když z toho počítače vytáhneš ethernet kabel, než to zapneš, aby se to nemělo odkud "synchronizovat"?
Co se stane, když to přepíšeš jiným obrázkem a nasadíš jak jemu, tak tomu adresáři práva jen pro čtení a nic jiného (ani sdílení a tak)?
Co se stane, když celý ten poslední adresář prostě smažeš a místo něj v tom nad_adresáři uděláš nesmazatelný soubor se stejným jménem, co měl ten adresář (aby se pro obnovení adresáře musel nejdřív ten soubor smazat, aby tam nebyl naráz jak soubor, tak adrfesář stejného jména).

Dá se někde zjistit, co ti tam každou minutu běží a sestřelit to (a zakázat to)?
Dá se zjistit, co to tam zapisuje (a následně to zakázat spouštět, smazat exe nebo dll, nebo překonfigurovat)?
Leze to tam, i když se pod daného uživatele vůbec nezaloguješ?

Některé ty věci nahoře nejsou docela "hezké", ale pokud ti to místo tapety začne házet nějaké chyby (nebo psát do nějakého logu, že něco selhalo), tak by to mohl být krot k odhalení pachatele ...

TranscodedWallpaper" znamená, že je to přeměněná původní .jpg fotka na skutečně zobrazovanou .bmp, měl tam být celý název souboru.
když není vypsaný konkrétní "obrazek.bmp", mám za to, žes zvolil nějaké themes se zatržením "slideshow". to by bylo vidět na tvém screenu nastavení, který jsi nedodal.

můžeš taky zkusit spustit irfan view, v něm třeba mezerníkem procházet adresář s obrázky, v menu má možnost "nastavit jako wallpaper" - jestli jeho nastavení pomůže.

Windows 10 nepoužívám, ale nemáš třeba jako pozadí nastavenou prezentaci? Asi bych tu konkrétní tapetu, která se tam objevuje někam přesunul a vybral jinou, jestli tam zůstane nebo jestli ti naskočí místo tapety třeba jen nějaké barevné pozadí. Co se objeví potom?

Já jsem tu tapetu nastavoval z obrázků z paměti mobilu, který jsem měl připojený k PC, nevím jestli to právě nebyla chyba. Tu tapetu nemám v PC uloženou, ale musela se do PC někam uložit, když se pořád vrací zpátky, ale nevím kde může být uložená?

Tak jsem to vyřešil. Tak dlouho jsem hledal kde může být ta tapeta uložená až jsem ji našel, byla ve skryté složce C:\ProgramData\Asus\AsusOledShifter - smazal jsem jí a je vše ok. Děkuji všem za pomoc.