Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW dle požadavku

Ahoj, prosím hezky, mohl by mi někdo sestavit PC podle požadavků hry Hogwarts Legacy
na Minimum/Low Specs, Recommended/High Spacs, abych měla cenové porovnání prosím a kdyby
někdo byl tak ochotný na udělal sestavu pro Ultra Specs, byla bych vděčná.

Stačili by mi konfigurátory od czc,alza,minoret, abych se mohla podívat nebo tak něco.

Děkuji :-*

Když se podíváš na požadavky té hry, tak ono záleží v jakém rozlišení to chceš hrát. High Specs je pro hraní ve FHD na vysoké detaily, kdežto Ultra Specs je pro hraní ve QHD. Lukášovi jsi psala, že jen "bednu", takže nějaký monitor už máš, jaké rozlišení?

Já si dovolím střelit to cenově rozpětí z hlavy.
Minimum 23 tisíc (3060) doporučené 29 tisíc (3070) a ultra (,4070ti) 45 tisíc. Ultra 4k (4080ti) 60tisic+
V závorce je grafika kterou bych použil. Jak vidíš je to široké rozpětí a měla bys vědět kolik chceš cca zaplatit.
Já pak vybranou volbu klidně rozepisu

První počítač za 23 se tu řešil minulý týden.