Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW dle požadavku

Ahoj, prosím hezky, mohl by mi někdo sestavit PC podle požadavků hry Hogwarts Legacy
na Minimum/Low Specs, Recommended/High Spacs, abych měla cenové porovnání prosím a kdyby
někdo byl tak ochotný na udělal sestavu pro Ultra Specs, byla bych vděčná.

Stačili by mi konfigurátory od czc,alza,minoret, abych se mohla podívat nebo tak něco.

Děkuji :-*

Já si dovolím střelit to cenově rozpětí z hlavy.
Minimum 23 tisíc (3060) doporučené 29 tisíc (3070) a ultra (,4070ti) 45 tisíc. Ultra 4k (4080ti) 60tisic+
V závorce je grafika kterou bych použil. Jak vidíš je to široké rozpětí a měla bys vědět kolik chceš cca zaplatit.
Já pak vybranou volbu klidně rozepisu

První počítač za 23 se tu řešil minulý týden.