Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indexování, katalogizace a rychlé vyhledávání v souborech

Pěkný den, prosím vás o rady. Jak indexovat a katalogizovat obsahy souborů? DOC, DOCX, PDF, TXT atd. Potřebuji rychlé vyhledávání zadáním různých slov. Nejlépe když bude možné zdrojová data společně s databází a vyhledávacím programem přenášet mezi více PC. Externí disk mám. Windows 7, 10, 11. Jaký program mám vyzkoušet a případně zakoupit? Děkuji za rady. Katka

Nic ti nebrání zkusit ten Everything Download Portable Zip 64-bit. Neinstaluje se, jen rozbalí.
Můj PC má několik HD - výsledná databáze má 56 MB!
Zkušební odhad toho Archivariuse mi jenom pro disk C: vypočítal velikost indexu 34 GB!
Everything vyhledává už při psaní "dotazu" a je velmi rychlý.

Everything obsah souborů prohledává, ale nezaindexuje ho. Při každém dalším hledání vždycky znova pomalu vyhledává. Tohle je mi k ničemu.
Does Everything search file contents?
Yes, "Everything" can search file content with the content: search function.
File content is not indexed, searching content is slow.