Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ccleaner

před malou chvíli jsem si nainstaloval CCleaner, achtěl bych projet PC
mám to teda spustit, nebo si mám něco nastavit aby mi to nevymazalo nějaké potřebné soubory? dal jsem analyzovat a ukázalo mi to že nalezlo cca 50MB dat k vymazání!
dočetl jsem se že tento program prý vymaže i potřebné soubory k provozu PC
tak raději se zaptám co je na tom pravdy, děkuji za radu

Ten program něco smaže. V lepším případě se potom zvětší místo na disku (stejně jako po uvážlivém mačkání klávesy Del), v horším ty Windows nenajedou vůbec. V základním nastavení by neměl ublížit. Windows se tím nezrychlí, zejména ty se 192 MB paměti.

chtěl jsem ho jakoby "zrychlit", protožš čekat cca 10min od zapnutí než začne běžet jak má, mě čím dál víc rozčiluje.
a taky už prostě nejde mít spuštěn např.SKYPE a WMP (posloochat hudbu) a nedejbože že kdybych si potřeboval něco zároveň nalézt např, v dokumentech, to PC prostě zkolabuje!!!3-[

Nezlobte se na mě, ale musím se CCleaneru zastat. Když nic jiného, tak promaže Temp a podobné ptákoviny - a že tam toho občas bývá! Mám ho na každém počítači v mém dosahu a používám ho. Samozřejmě, paměť nezvětší, ale to neudělá ani Nero, PSpad, Opera, .... Však tu není od toho, takže opravdu povedená argumentace, viď, Karle?

jj, pořád málo paměti!
jenže jsou lidi kteří mi zase doporučuji to vůbec nedělat, že je slabý procesor a taky nějaký chipset nebo tak nějak.
že je za tu pamět vyhozená 500,- uplně zbytečně
že prý to nemá smysl, že at si pořídím rovnou nový PC ::)
jenže ted na to momentálně není financí,

P.S. jenže to zpomaléní PC začalo tak asi před 2 měsíci do té doby jsem to nezaregistroval, prostě dalo by se říci,že se to zpomalení stalo ze dne na den:-|

no právě, taky jsem byl rozhodnut, že si tu paměť pořídím,ale když se to dozvěděl známej co prodává věci k PC tak mi doporučil místo paměti at si začnu rovnou šetřit na nový PC!
že dříve či později si budu muset stejně nový PC koupit, bo ten "veteránek" co mám dostane "kolaps" nečekaně a je po všem co mám v PC uložené

Nevšiml jsem si že by se tady bavilo o typu paměti (abys věděl co koupit). Jsou v obchodech tři typy označované SDRAM, DDR a DDR2. Tebe se asi bude týkat první typ, ale raději si to ověř v dokumentaci k základní desce PC (mainboard). Kdybys koupil špatně tak to tam narveš leda násilím a určitě by to nefungovalo ;-) .