Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herne okuliare

Dobrý deň,

Poradil by mi niekto nejaké dobre herne brile? Trávim dosť času za pc a poslednú dobu ma bolievaju oči.
Cena do 50€

Vopred ďakujem za radu.

Místo brýlí si pořiď raději kvalitní monitor s vyšší obnovovací frekvencí než máš teď. Raději se ale zaměř na čas strávený u PC, je to pro tvé dobro...

Všechno špatně...

V první řadě omezit pobyt u PC, provádět oční cviky, v lékárně koupit zvlhčující oční kapky a hlavně se zamyslet nad ergonomií - na jaký monitor koukáš, v jakém rozlišení, z jaké vzdálenosti?

Návštěva očního lékaře by taky nebyla od věci, můžeš mít nějakou dioptrickou vadu, kterou "herníma brýlema" určitě nespravíš.

Ten co máš doma je výborný, problémy by Ti způsobovat neměl. Otázka je, co máš za krám v práci. Možná zkus snížit jas a kontrast, netuším.
Nejlepší by bylo ale zajít k očnímu, tam Ti poradí určitě líp.

Standicky si rob z niekoho iného! Precitaj si co je to syndróm počítačového videnia alebo digitálna únava zraku a aké sú príznaky. Googlil som brile k pc a vyhodilo mi herne brile, tak som čítal a písali tam, že sú dobre nielen pri hraní hier ale aj v praci a som chcel poradiť, ale vidím že okrem sprostých a múdrych reci tu žiadnu normálnu radu nedostanem…

Googlil som brile k pc

Spíš zkus hledat brýle, to toho najdeš víc.:-) Ale tady dostaneš jen laické rady, protože moc očních lékařů tu nebude a zrak ti taky nikdo na dálku nevyšetří.