Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YT titulky

Jdou na YT nastavit titulky v cz jazyce tzv. natrvalo,aby nebylo nutné se u každého videa stále proklikávat nastavením? Prohledal jsem celé nastavení účtu na YT a nic.Defaultně mi to stále nabízí aj.
Díky za odpověd.

Nedá sa! Preklad do iného jazyka je strojový (preto niekedy to vyzerá na češtin, slovenčin :-D - teda často úplné nezmysly). Je to dané tým, že Win a YT sú US produkty - teda EN (US) v základe. Pri inštalácii len zvolíš jazyk pre GUI a lokalizáciu (pre identifikáciu) - sú ešte špecifické špeciálne verzie pre iné štáty (Čína, arabské štáty), kde miesto EN je nastavený primárny jazyk danej verzie. Pozor - to ale nie je už nastavenie GUI, je to pevné nastavenie.

Pro Chrome existuje toto rozšíření Remember subtitle settings for YouTube™
Po nainstalování si otevři jeho nastavení a doplň si tam akorát třeba češtinu, což je zkratka cs

No.. a teď už se Ti budou automaticky zapínat překlady do češtiny.. Buď oficiální překlad nebo automatický, podle toho co je k dispozici.

Je třeba používat nějaký adblocker, jinak se po reklamě titulky pravděpodobně automaticky nespustí a stejně budeš muset klikat.