Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení webíku

Ahoj poradno,
po svém předchozím naprosto nepovedeném pokusu se po čase učení a testování vracím zpátky a doufám že tento výtvor bude zdařilejší.:puff:
Jedná se o web www.pracuji.eu je to takový portál o pracovních portálech agenturách a kolem toho.

Takže kritizujte, kritizujte a kritizujte. Ať je co spravovat :)
Zdraví Pooky

Dovolím si citovat dva vlastní příspěvky z jiné diskuze:

Ber to tak, že úroveň psaného projevu vypovídá o inteligenci autora. Mezi puberťákama je to možná populární, neboť polovina z nich svoji neschopnost se něco naučit převrací v přednost a na výtky reagují výkřiky "To není důležitý, hlavně že se domluvíme!". Bohužel domluva s takovými není často možná, neboť se sami nedokáží patřičně vyjádřit a to nejen v písemné komunikaci, ale často ani verbálně.

Tady je poměrně běžné používat nezprzněnou češtinu (nepočítám jazykové dialekty a záměrné slangové výrazy), hlavně mezi stálým osazenstvem. Mezi náctiletými už to asi tolik "nefrčí". Jsou v tomto podobni Microsoftu - ze svých paskvilů udělají standart a diví se ostatním.

Tím chci říct, že když uvidím web plný pravopisných (a slohových) chyb, okamžitě se u mě deklasuje a začínám pochybovat o jeho kvalitách a informační hodnotě.

Tak já jsem nikdy neřekl že by čeština důležitá nebyla. Jenže ber v úvahu rozložení vrstev českého internetu. U nás je naprostá nevýhoda že nadšenecký web který má pozitivní hodnotu hledáš velice těžko, najdeš pouze obrovské portály typu seznam, idnes a nebo MFA weby které jsou ti na nic.

Proto pokud něco hledám tak se raději koukám jaký je obsah webu než abych kontroloval hrubky. Ale čeština důležitá je, to nepopírám.

No vždy je co vylepšovat, teď jsem na to koukal na uvedeném linku a opravdu je co zlepšovat. Pokud zadám klíčová slova "práce, brigády, job", vyhledávače váš web nenaleznou do 100 pozice vůbec. To že je indexují samo o sobě nestačí. Samozřejmě klíčová slova jsem si odvodil ze zaměření webu, takže můžou být i jiná.