Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktery notebook na obcasne hrani starych her?

Dobrý den, chtěl by jsem si sehnat notebook na občasné hraní starých her,jako napr gta IV, gta V, a podobně, vše samozřejmě na low detaily, a podobne. Jde čistě jen o občasné hraní mimo domov, herní pc mám doma.

Mam na výběr mezi notebookama

1. Notebook

Intel core i7 6700 HQ
16 GB RAM DDR4
GTX 960M 2GB
HDD 1000GB
Windows 10
17,3 palcu display

2. Notebook

Intel i7- 3720QM (4x2.6GHz + HTT, 3.6GHz Turbo, 22nm, 6MB L3, 45W)
32 GB RAM Corsair Vengeance
Radeon HD 79702GB v MXM SLOTU
SSD 500GB + SSD 240GB Samsung
Windows 10
17.3 palcu display.

Který z nich by byl vykonejsi na obcasne hrani? zadne narocne hrani na high detaily,jedna se pouze na hrani na snizene rozlliseni,a detaily, jelikoz ho chci na chatu.
Děkuji.

Co se tyka Radeon 7970 ktera je v MXM Slotu, tak myslim ze je o neco vykonejsi nez gtx 960m ?

Cenove jsou na tom dost podobne.

Těžko říct. Ten první notebook je osm let starý a ten druhý deset let. Mrkni na porovnání https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-6700HQ-vs-Intel-Core-i7-3720QM/m34954vsm1619
Osobně bych bral ten druhý, protože tam jsou dva disky a dvakrát větší RAM, ta se hodí vždycky. Žádné zázraky nečekej ale ani od jednoho. Samozřejmě záleží na ceně. Mrkni na to porovnání, názor si udělej sám.
Na chatě si máš ale užívat přírody, odpočívat, ne hrát hry. Od toho chaty jsou, odpočinout si z každodenního stereotypu...