Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová zostava - tento víkend objednávam

Zdravim,

Neni tomu tak dávno čo som sem písal ohladom problemu s mrtvou doskou čo som bol núteny dat pc do opravy kde bol 4 tyzdne. Dnes sa mi vratil spät neopraveny a ja som nuteny kupovat novy.
Komponenty zo stareho pc : ramky, procesor budem predávať.

O nove komponenty som sa sem prišiel poradiť

https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=6F67676E6A6E6776611

Mám predvybrané komponenty. Ak by bol nejaky navrh na úpravu tak poprosim o zdôvodnenie

Zdroj, graficku kartu, chladič na procesor už mám

4týdny bez PC ??? To bych nedal.

No já tam vidím tři věci. Desku, ramku a zdroj dohromady za 800.

Ramku bych 64 nebral vzal bych rychlou 32giga 6400 cl 32 s AMD Expo.
Např
https://www.alza.cz/apacer-panther-32gb-kit-ddr5-6400mhz-cl32-rgb-d7742789.htm
DDR5 paměti jsou teprve na začátku dráhy, za rok dva tu zřejmě budou rychlejší.

Pokud chceš mermomocí 64 i za cenu toho že to bude pomalejší tak ber s AMD Expo.