Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome nenaběhne

Zdravím,
Nejde mi spustit Chrome,ještě dnes dopoledne bez problémů a ted když na něj kliknu tak se jakoby začne spouštět a během sekundy úvodní okno zmizí.Absolutně netuším o co jde.
Ještě jsem se s tím nesetkal.Restarty jsem zkoušel.Na pozadí neběží.zkusil jsem jej i znova stáhnout,normálně se instaloval a když mělo defaultně naběhnout úvodní okno,udělalo to to samé jak jsem psal výše,hned zmizelo...
Věděl by někdo o co jde?
Mam Win7.
Předem díky.

Malwarebytes nepoužívám,nemám ani antivir již několik let.A Chrom mám jako výchozí prohlížeč,ted babo rad...v ntb mam identický systém plus sw a chrome na něm ted jede.

Doplnuji,porovnával jsem složky chrome v pc a ntb a všiml jsem si že v ntb je nainstalován normálně v program files a v pc v program files/*86/

v program files ... máš 64bit verzi chrome, nebo je (dnes už spíš teoreticky) verze windows 32bit
v program files(x86) ... 32bit chrome v 64bit windows ... to je ten nejedoucí. když ti nefunguje, tak ho odinstaluj a nainstaluj 64bit.

přesto podezírám nějaký zprasený doplněk (v appdata). režim bez doplňků:

chrome.exe –disable-extensions

(v příkazovém řádku nebo v zástupci)

nemá cenu hodinu vysvětlovat základy windows a příkazový řádek.

najdi si na ploše zástupce ke spouštění chrome, nebo najdi chrome na disku.
udělej si na ploše druhého zástupce, pro odlišení ho pojmenuj "chrobák bez doplňků".
ve vlastnostech toho zástupce se ti zobrazí "cíl" s celou cestou k "chrome.exe": úplně na konec za uvozovky přidej mezeru a přikopíruj: –-disable-extensions

bacha na to, teď se dívám na příklady na netu, jejich syntaxe začíná 2 pomlčkami:
https://www.alphr.com/how-to-disable-extensions-in-chrome/
https://techdows.com/2013/05/how-to-disable-all-extensions-when-you-cant-open-the-chrome-browser.html

Tak jsem Chrome bez doplnků takto otevřel,ale nevěděl jsem jak zjistit který doplněk to dělá,když poté nejsou vidět...nicméně jsem znova ve vlastnostech zástupce Chrome dal původní cestu s doplnky a Chrome normálně naběhl.A ted se v tom vyznej...

Každopádně díky za rady a už mám trochu šajn jak tyto problémy do budoucna pořešit.