Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto "nefunguje" Print Screen

Ahoj, už delší dobu mi nejde klávesa Print Sreen. Když si chci něco vyfotit, tak jí zmáčknu jdu do malování kliknu do bílé plochy dám Crl+v a ono nic.
Už mě to vážně štve a po mechanické stránce je klávesa v pořádku, protože když ji máčkám tak se např. hra seká...
Děkuji za radu laikovi a prosím nebuďte hned nepříjemní.

I když už chrochtáš blahem, mě to taky nejde. Když něco sejmu print screenem, tak pro první vložení musím jít na "úpravy" a tam kliknout na vložit. Při dalším vyjmutí části obrázku už v malování to funguje normálně.