Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava

Zdravím,

Chystám se na novou sestavu koncem tohohle měsice.

Dopředu říkám že bohužel uplně nerozumím Hardwaru takže jsem to složil jak jsem usoudil že by to bylo nejlepší a mohlo to fungovat.

Sestava bude sloužít k dvěma účelum Hry a Práce s Grafikou (Zde je duležitá Nvidia GPU a ne AMD)

Uložiště má své dane využiti. tam se da jedině polemizovat o změně HDD za jinej typ ale ne HDD za SDD.

PSU 1200 (myšleno s pohledem do budoucna nechcí pak kupovat dalši PSU když bych někdy třeba přechazel na 2x 4090 nebo 5090) [Ano vím o tom že 4*** nemá SLI]

Win 11

Co si tedy prosím myslíte o tomhle?

https://1iq.cz/img/jP5Xx/S28Nb.png

Já určitě ne, mám ve všech PC čistokrevné zdroje Seasonic :-) Co se týká těch uvedených zdrojů Asus, tak Asus jen koupil návrh od Seasonicu, některé zdroje dokonce vytvořili podle sebe, ale kvalitou provedení a součástek je to nic moc. Každopádně je to ale mnohem lepší než nejaké zdroje typu Evolveo. Za zdroj Asus bych se nestyděl, jsou fajn a jako bonus jsou hodně tiché.

U toho ROG Strix jasně píšou na webu Asusu, že se jedná o model Seasonic Focus Plus, kterému Asus navrhl lepší chlazení. Takže já tomu rozumím přesně opačně, Asus dal Seasonicu návrh na chlazení a ten jim to celé vyrobil. Mimochodem Asus žádnou továrnu na zdroje nemá, takže je nějak tak logické, že dodali návrh a někdo (v případě ROG Strix Seasonic) jim to vyrobil.