Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výhoda hostingu ve švýcarsku

Ahoj, jaká je výhoda mít webhosting ve švýcarsku? Oni jsou neutrální země... jaké to má pro mě výhody? Jako když budu psát o politice nebo nečem co je zakázané, nebo o někom... tak co? Nikdo nezjistí čí je to web, kdo je vlastníkem, nebo jak to funguje?

zajímavé, jak všude čtu
"We are a neutral and safe haven for your personal data, committed to defending your freedom."
"Jsme neutrální a bezpečné útočiště pro vaše osobní údaje, které se zavázalo bránit vaši svobodu."
a ono to teda neni pravda...

Nuž - rigno - chránia tvoje dáta, súbory, ale akonáhle sa tam objaví politická zmienka - to už považujú zásah do svojej neutrality a preto budú ochotne spolupracovať s vyšetrovateľmi iných štátov. Neutralita neznamená, že si môžeš otvárať hubu, ako sa ti zachce a haniť jedného a podporovať druhého - to vo Švajčiarsku sa považuje za zásah do ich neutrality, pretože tvoje kecy sú na ICH webhostingu - oni za to zodpovedajú!

Obecně ten hosting v tomto případě aktivně nesleduje, co uživatel na tom hostingu má a zda neporušuje autorské právo. Neznamená to, že když budeš jako tvůrce webu na tom hostingu porušovat autorské právo, že nedojde k vyšetřování policií, ale hosting sám nebude proaktivní.

mě v chatu řekli že českým úřadům nic neposkytnou protože nejsou v česku... tak nevím... :-) Já všude čtu že se vše řeší v rámci judistikce daného státu kde ta firma má servery... a teď nemluvím zrovna o tom švýcarském webhostingu, ale obecně u freeDMCA