Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se nenabiji po přeinstalaci systému

Dobry den mam problém z notebookem po přeinstalaci přestal nabíjet baterka je cca 4 měsíce stara opotřebení baterie je 0% podle programu nabíječka je stara cca 5let nabíječka jede nepřetržitě to sani notebook čím si myslíte ze to bude děkuji.

dožij na tom shitu s w10 (má to výkon spíš pro win xp). pak to vyhoď a kup si normální repas.

Core 2 Duo T7100, 4GB, 320GB

to se fak nedá.
když někdo používá driver booster, je mu to k ničemu, když mu utilita výrobce nejede, ten program pro děti ji nesežene.

normální postup u starých nekompatibilních krámů je takový, že vložíš nové ssd a nainstaluješ nový os. když nepojede, máš se kam vrátit. a je šance, že si trochu polepšíš s rychlostí.

Na mojej D620 som vymenil procesor, bolo to davno, tusim za 2,2 , treba davat pozor na peticu a cipovu sadu, na ktory cpu je este BIOS
pridana RAM na 2x8, a SSD. Na kancelarsku robotu "uplne delo" :-) voci povodnej konfiguracii, samozrejme na full hd video to uz nieje, a ma len G wifi . . . a ma este stary displej, nejake blbe rozlisenie, ale ako vravim, na web, office v pohode. A je dost odolny. Ale to len tak na okraj.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jak píše Wikan, problém bude v notebooku. Nevyklá se při zapojení konektoru nabíječky ta zástrčka pro připojení nabíječky? Když to máš připojené k síti, tak ten notebook normálně funguje akorát nenabíjí? Měl by jít zapnout i bez vložené baterie, to taky můžeš zkusit abys vyloučil nabíječku. Připojený bez baterie by měl normálně fungovat.
Můžeš ještě zkusit tohle https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&q=dell+battery+reset#kpvalbx=_92oJZeP1K6PE9u8P-ZiM2Ak_51

Už do toho neinvestuj, to fakt nemá cenu. Já bych ho rovnou zahodil, ale jestli funguje při připojeném nabíjecím adaptéru, tak ho tak můžeš používat. Jakákoliv investice do toho krámu je vyhození peněz. Být to stroj za 25 tisíc, neřeknu ani půl slova, ale tohle je fakt slabota do které se nevyplatí investovat.

mam další informace o notebooku následně se zjistilo že je komplet v prdeli baterie kluci z opravní mě nainstalovali program do netbooku program se jmenuje dell support assistant následně udělali test kabel a baterie a tam je zjistilo ze test baterie neprošel ale kabel prošel víc obrázky

https://i.ibb.co/hxGfDVS/Sn-mek-obrazovky-2023-09-20-140601.png

https://i.ibb.co/Tr7vKm7/Sn-mek-obrazovky-2023-09-20-140935.png

https://i.ibb.co/tc7g3gd/Sn-mek-obrazovky-2023-09-20-140746.png

Pokut baterie byla úplně nova a ona po měsíci odešla jedna se o výrobní vadu toto je normální u techno produktu škoda že nejde zjistit kolikrát byla ta baterie nabyta já třeba vím že u HP to jde zjistit doporučuju ještě tu baterku zkontrolovat jinými programy vím že těch programu je víc na kontrolu baterie ještě bych zkusil cmos reset.

Chápeš třeba rozdíl mezi slovy "bít" a "být"? Je v tom obrovský rozdíl. Zkus na sobě trochu zapracovat, prosím... Je to hlavně pro Tvé dobro a nejen tady na poradně, ale hlavně i v životě.
Tím nemyslím, abys uměl gramatiku na jedničku, ale alespoň malinko bys ji zlepšit mohl.

přeceda miloš kdysi prohlásil, že 30% národa je dementní (znal své voliče).
nevím proč admini dávno neutnuli bezcenné vláno furt dokola o ničem - minimálně za tupé otazníky měl dostat blok.
tazatel si tu libuje ve své tuposti, jediný kdo mu přizvukuje zcestnými radami je kafee, který hystericky reaguje na všechny zmínky o jakémsi tytanykovi.

následně to dopadlo takto baterie bila vyměněna po zapnuty notebooku baterie byla nabita na 83% asi to je v pořádku když sem napojil AC adapter aaaaaaa baterie začala nabíjet kdys sem baterii nechám vybit na 10% tam do úplného nabiti to trváno 1h 20m asi to je taky v pořádku jedině co mé trápí to ze kdys odpojím ac adapter tak indikátor na notebooku baterie začne blikat oranžova že znamená ze je baterie pražná ale přitom baterie hlásí ze je nabita na 100% můžete ne někdo poradit jak to mam vyřešit nebo to mam nechat jak je